Бисквитена торта с ляб

  • 723
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 244
Здравейте момичета.Ще ви предложа една бърэа,лесна и вкусна торта,която няма начин да не ви стане.  chef

Продукти:
1/4 срединка от хляб-стар,
2пакетчета бисквити "petit beuer" или "Закуска",
300мл прясно мляко ,
1ч.ч.пудра заха,
1/2 кутийка маргарин "Калиакра"-малък,
2-3л. течен шоколад,
3-4л. какао,

Хляба се накисва за около 5 мин. в млякото след което се изцежда,като останалото мляко не се хвърля.Към изстискания хляб прибавяме эахарта,течния шоколад,какаото,маргарина и разбъркваме добре.Във форма эа торта эапочваме да редим бисквитите като преди това топим всяка една в останалото мляко.Когато наредим първия ред мажем с крема и така докато ни свършат бисквитите.След като тортата е готова я оставяме эа няколко часа в хладилника.По желание може да я гарнирате с орехи.
 
Надявам се да ви хареса.Аз доста често я правех,но сега избягвам да я правя,эащото не мога да и устоя. newsm55

# 1
  • Мнения: 6 958
С една дума яко дебеларска рецепта  ooooh! ooooh! ooooh! За съжаление никога няма да мога да я приложа..., ама щом на тебе ти е вкусно хапвай хапвай няма лошо  Peace Звучи ми интересна рецепта  Peace

# 2
  • Мнения: 244
Да ти кажа честно от 5 месеца не съм я правила и докато не сваля оставащите ме 8 кг. няма да я направя  bouquet

# 3
  • Мнения: 6 958
Да ти кажа честно от 5 месеца не съм я правила и докато не сваля оставащите ме 8 кг. няма да я направя  bouquet

Ами и аз като заслабна има няма още 20 кг. може и да се прежаля да я пробвам, но честно казано частта с хляба никак не ми допадна, преполагам че става и без хляба, но с всичко останало  Rolling Eyes може да пробвам с диетични бисквити и диетичен хляб  Joy hahaha Joy


 Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 1 558
Aз я правя, но с бисквити "Закуска".

# 5
  • София
  • Мнения: 2 351
Аз я правя, но с цяла кутийка маргарин от малките и мужду пластвете слагам сладко от диви ягоди обикновенно /може и друго сладко/

Ако не знае човек, че крема е от хляб - изобщо няма да разбере.Супер благинка е.

# 6
  • Мнения: 244
Не знам,може и да стане,но хляба е основната съставка на крема и колкото и странно да звучи той придава особено приятен вкус на тортата.  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт