Отговори
  • Мнения: 280
Ние се кърмим усилено без да заместваме хранене и сме а 8 месеца, най-търсената от Млечко поза е : и двамата  легнали Flutter

# 1
  • Мнения: 8 242
Не знам дали съм заместила хранене, тъй като се кърмим на поискване, което малко не може да създаде точни хранения.. На 8м. имахме въведени 2 твърди хранения, при които изяждаше около 60-80 гр. .. В момента на 11м. са 4 хранения по 150 гр. .. А между другото си суче когато му кефне.. Ти кажи дали са заместени  Mr. Green
За позите.. Откак пролази всичко, освен обичайните  Crazy .. Как ли не се клечи по мен и около мен  hahaha
Иначе легнали по време на сън, и гушнат в мен за приспиване..

# 2
  • Мнения: 3 760
До година и 2-3 месеца. Най-често се кърмим легнали.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
До 6 месеца!Любима поза аз седнала пред РС-то,а Божа в мен!

# 4
  • Мнения: 743
Не знам дали съм заместила хранене, тъй като се кърмим на поискване, което малко не може да създаде точни хранения.. На 8м. имахме въведени 2 твърди хранения, при които изяждаше около 60-80 гр. .. В момента на 11м. са 4 хранения по 150 гр. .. А между другото си суче когато му кефне.. Ти кажи дали са заместени  Mr. Green
За позите.. Откак пролази всичко, освен обичайните  Crazy .. Как ли не се клечи по мен и около мен  hahaha
Иначе легнали по време на сън, и гушнат в мен за приспиване..
И аз така  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 393
Зависи какво разбираш под заместено хранене.Митко и сега си суче за десерт Mr. Green А за позата -гушнат като бебче-винаги така се намества, той сам си я избра Heart Eyes

# 6
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Все още нямаме заместено хранене и не мисля да го правя до годинката. Когато давам твърда храна обикновено давам между 80-100 гр и после е на цицата. Кърмим се както ни падне - легнали, седнали, гушнати, подпряни.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 162
Аз към 10-я месец си мислех, че съм заместила хранене понеже търсеше да суче чак 2 часа след обедното пюре, но към годинката започна да се храни по следния начин- 2-3 лъжички твърда храна, вдигане на блузата, малко цоки и пак 2-3 лъжички и пак цоки. В момента най- предпочитана поза е да седне в скута ми с разтворени крачета и да ме обгърне с ръчички.

# 8
  • Мнения: 5 500
На 7 1/2 м е и е само на кърма, пози всякакви. Приспиване легнали, седнали, както дойде  Grinning

# 9
  • Мнения: 1 033
До 7 месеца нямаше заместено хранене. Любима поза ни беше легнали. За съжаление - от 1 седмица го отбих.

# 10
  • Мнения: 1 101
Моя син и до сега си суче когато си поиска. Никога не е имал режим на кърмене, така че не съм замествала сученето. Храненето с твърда храна ни е под режим, но сученето е по всяко време. А откакто се е родил любима поза ни е легнали. Той ме гушва, аз го гушвам и заспиваме кърмейки се. Heart Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 1 057
До края на първата година не съм замествала хранене. И досега, най-предпочитаната ни поза е легнали. На второ място, е седнали пред компютъра Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 391
До 5,5 месеца, легнали Grinning

# 13
  • Мнения: 1 272
До към 8 месец, легнали.

# 14
  • Мнения: 1 043
аз мисля да заместя към годинката , но не се знае според зависи - моя позната детенцето и неискаше да суче навън и се принуди да го храни без да го кърми като е на разходка
а за позата почти винаги сме легнали но и гушната на ръце също си я държа / още си ми е малко дупенце и си и се радвам като я гушвам цялата на топче докато си суче  Heart Eyes/

Общи условия

Активация на акаунт