Помагайте! Как да направя скафандър за училищното тържество?

  • 891
  • 9
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 310
Димитър ще е космически пътешественик в училищната пиеска. И аз имам трудната задача да измисля нещо като скафандър за главата. Костюм на долу не трябвало...... Естествено веднага се сещам за каска за мотор, но не познавам рокери  Simple Smile, а и дечицата, които са космонавти са три и по-добре да са еднакви. Така че, моля, помагайте с идеи, че аз  newsm78 ! Ей сега се хвърлям да поровя из мрежата, но знам, че на вас може да се разчита!

# 1
  • Мнения: 3 251
Най-лесно е от малко кашонче, изрязваш обла  част за лицето, прикрепяш малко медна мека тел за"антенки"  Mr. Green  и после със бронзов спрей минаваш всичко или с течен бронз - от железарските магазини, продават малки шишенца.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 310
Мда, и аз си мислех за нещо подобно, а дори майката на другото детенце-космонавтче предложи да покрием с алуминиево домакинско фолио.

# 3
  • Мнения: 3 251
Фолиото по-трудно ще го прикрепиш , според мен.

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Най-лесно е от малко кашонче, изрязваш обла  част за лицето, прикрепяш малко медна мека тел за"антенки"  Mr. Green  и после със бронзов спрей минаваш всичко или с течен бронз - от железарските магазини, продават малки шишенца.

.... или взимаш един найлонов плик обикновен и тънък.... натъпкваш го с памук и го слагаш на главата като шапка, дръжките връзваш под брадичката ... незнам как би изглеждало, но това ми хрумна ...

...кашона можеш да облепиш и с фолио готварско ....


...можеш да използваш стара тенджера, кафез за птички, .... Успех   bouquet

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 310
Знаех си аз, че сте идейни! За момента най-лесно ми се струва това с кашончето.....обаче домакинското фолио май наистина трудно ще се закрепи.

  bouquet

# 6
  • Мнения: 6 206
Защо трудно, напротив, то затова е фолио, ще го загънеш леко от вътрешната страна и то ще залепне точно като фолио.
От същото фолио можеш да направиш и антенки някакви нагоре.

# 7
  • Мнения: 3 323
Може отпред вместо стъкло - полиетиленово фолио...Нямате ли каска от рицарски брони или строителни детски, моя събира подобни....Продават ги по 4-5 лева комплект - шлем със сваляща се част пред брадичката, обвиваш във фолио и готово!

# 8
  • Мнения: 1 220
  И аз имам една идея.   Започваш да облепяш с вестници  добре надут голям балон, мажеш с лепило слой, по слой.  Добре е да обхванат горните 2/3 на балона. Когато изсъхне добре, пукаш балона и внимателно изрязваш обло прозорче. Накрая боядисваш с боички.
Утре ще организирам занимание за децата и ще пусна снимка на резултата Simple Smile

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 310
Да, така с балон правих миналата година прасе-касичка  Simple Smile, но не с лепило, а с вода и брашно. Много бавно изсъхна това чудо, но стана много здраво! И май още днес ще се пробвам, че с този метод мога да постигна подходяща сферична форма  Hug

Общи условия

Активация на акаунт