какво мислите за сайтовете за запознанства?

  • 4 779
  • 82
  •   1
Отговори
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
аз лично, че са безумни, но зависи кой какво търси ... newsm78

# 1
  • Мнения: 1 299
Не ги одобрявам - много фалшиви самоличности и снимки, а лошото е, че има хора, които всъщност наистина се надяват да открият "любовта на живота си" точно там Sad
И все пак имам приятели, които наистина я откриха...  Thinking

# 2
  • Мнения: 87
куца работа...

# 3
  • Мнения: 25 447
Разтури-къща, викам аз, ако се вярва на прочетеното в ДиС...  newsm78

# 4
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
мдам това пък особено с любовта, която , намират е странно  Thinking

# 5
  • Мнения: 1 299
Имам приятелка, която във въпросния "сладур" се запозна с едно момче. Близо година ходиха на кафе и т.н., постепенно се сближиха доста, събраха се да живеят заедно и сега са женени.... Вече 3 години...  Peace

# 6
  • Мнения: 87
мой приятел се запозна в "елмаз"... ожениха се и детенце си имат вече...
не , че няма и свестни люде , ама са рядкост!

# 7
  • Мнения: 1 299
Така е, рядкост са май, защото познавам и доста изпатили си, както и такива, които са се регистрирали на майтап и се подиграват с другите... Tired
Имам приятел, който нон стоп излиза по срещи с момичета от някакъв сайт, май елмаза... и все 'удря на камък'... започвам да си мисля, че има госпожици, които обичат да ходят на две-три срещи, на които да ги заведат на ресторант, да им подарят цветя и да им платят сметката....  ooooh!

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Имам приятели, които се влюбиха там.

# 9
  • Мнения: 4 555
Разтури-къща, викам аз, ако се вярва на прочетеното в ДиС...  newsm78
То ако се вярва на изписаното там, половината форумки държат мъжете си на въже и с качулка на главата, не ги пускат дори до магазина, че може някоя фльорца да ги загледа (или обратно), а разговорите с/за колежки са забранени под смъртна заплаха.
Сядането на компютъра и чатенето - същата работа.
 ooooh!

# 10
  • Мнения: 1 299
Разтури-къща, викам аз, ако се вярва на прочетеното в ДиС...  newsm78
То ако се вярва на изписаното там, половината форумки държат мъжете си на въже и с качулка на главата, не ги пускат дори до магазина, че може някоя фльорца да ги загледа (или обратно), а разговорите с/за колежки са забранени под смъртна заплаха.
Сядането на компютъра и чатенето - същата работа.
 ooooh!
Shocked Shocked Shocked
Кому е нужно това....

# 11
  • Мнения: 843
      оххх,  10 години съм вече в  Нет-а  /  постоянно/  винаги   темите за сайтове за запознанства са ми били табу.  Не са ми трябвали.
      Имах си  приятелите от чата,  усмивки, разбирателство.

      В един момент,  постояният ми  приятел  се дръпна, ядоса се, /лошо няма/ събра си багажа и си замина.
    След 3 дни имах Р. Д.  и ми беше достатъчно криво и без това.
    На рождения си ден се регистрирах в Елмаз , ей така   , да докажа  че още съм жива , въпреки че нямах една стотинка , дори да почерпя.   / колегите си , приятелите..  а и не исках въпроси.
 
      И понеже  някой горе се шегува с мен добронамерено,  след 4 часа  ми писаха, писах,  писаха ми, писах  и така х 10. / е, нали знаете как става това/ след дни се видяхме. След 3 месеца заживяхме заедно.   И вече имаме 2 годишно " Чатърче"
     и съм късметлия... защото много чатърски двойки не издържаха толкова.  Ние смятаме, Дай боже  сме здрави,  обичаме се още..  и да сме до нея/
      В самите сайтове/ разказвал ми е регистриран  в Елмаз/ Познат от реалния живот/  от  началото  : имат по  няколко регистрации и мъжете и жените.   Рядко се стига до среща, често се иска секс., разбира се. Едно замотаване  падаааа..
     
    

Последна редакция: сб, 05 май 2007, 09:15 от Найка

# 12
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
И ние с мъжа ми се намерихме в такъв сайт - преди 3 години. Щастливи сме много. Така че зависи какво търсиш- можеш да го намериш, по мое мнение...

# 13
  • Мнения: 3 569
Одобрявам тези сайтове.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289
Нямам нищо против такива сайтове,но никога не съм се регистрирала и не съм си писала с никой.

Общи условия

Активация на акаунт