Във Франция се е събрала Красотата на България...

  • 30 350
  • 286
  •   1
Отговори
  • Мнения: 847
 Хайде заповядайте ,
ако не ви харесва заглавието ,давайте предложение за друго и ще го сменя... Hug

# 1
  • Мнения: 2 907
Ама ти едно заглавие си избрала...направо на расизъм ми замириса  Laughing

Мислете за друго заглавие, че това не ми харесва.

Оф, мамбо душа, как ти завиждам, че си била в моя градец, представа нямаш! За мен България е Казанлък. Когато ми е мъчно, е всъщност за града, за миризмата, за вкъщи. Поне една Загорка седна ли да изпиеш, кажи?  Mr. Green

чумби, засега остава за август, да  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 847
Ми Шмате ,взимам пример от другаря Саркузи ,ина4е ако имаш идея за друго заглавие..;на мен тва ми дойде на ума ,нали сме все едни убавици у френско... Wink
Ина4е не ,за бира нямаше време ,то едно ти4ане напред назад...и нали съм с колата тц..няма бира за мене... Cry...4е после докато се прибера ,а и на Шипка са се заредили едни камиони ,заради затворения Проход на Републиката и познай -един 4ас да я минеш,ужас просто... ooooh!...а Казанлък наистина бил голям град...и хубав...днес се убедих ...и на всяка кра4ка магазин4е тъкмо като за мен...ама и за магазини не остана време... Sad...
Ти я сега кажи ,какво стана -времето не е ли ве4е хубаво при вас,или искаш август месец да дойде по бързо...я кажи също и някое заведение в Казанлък...?

# 3
  • Мнения: 1 465
Привет в новата тема с хубавозаглавие Flutter

Тя цяла Франция сега рони сълзи Sad Ох в момента гледаме предаването за Грегори Маршал/беше спечелил СтарАкадеми 4/ , много е тъжно и ние по едно време се усетихме че подсмърчаме заедно с мъж ми. Sad

# 4
  • Мнения: 847
Поля какво е станало с Грегори Маршал,4е аз не съм в те4ение?...

# 5
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Грегори е по4инал в понеделник  Cry В4ера му беше погребението, мир на праха му  Praynig
Такова красиво, талантливо и добро мом4е... Cry
Доколкото разбрах е трябвало да му трансплантират бял дроб.

# 6
  • Мнения: 1 465
Мда, чакал е трансплантация на бял дроб, но не я е дочакал. Sad
А снощи имаше предаване посветено на него с цел събиране на дарения за борба срещу болестта. Толкова тъжно предаване никога не съм гледала до сега. Но успяха да съберат над 7 000 000?, само за няколко часа.  FlutterПоказаха най-хубавите моменти от участието му в Стар Академи, концертите му в Олимпия и последните му клипове.
Мир на праха му, наистина беше страхотен талант.
И само да ви попитам, при вас вали ли? newsm78 Защото тук слънцето не се е показвало от една седмица.

# 7
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
При нас от три дена прогнозите са за валежи, а все слънце си имаме и само си разхождам 4адъра! Много не познават тези синоптици.

Подготвяте ли Гергъовден?

# 8
  • Мнения: 664
Да бутна малко темичката ни Wink
Вчера пак се събирахме парижките мами, този път с децата и мъжете Simple Smile Доколкото можахме от децата си побъбрихме в един огромен Старбъкс, плановете ни за Люксембургската градина се провалиха заради времето. Имам една-две снимки на телефона, но не знам къде да ги кача, защото не ползвам колективни сайтове за качване на снимки...

Клео, нищо не ми казаха в префектурата, нямали информация, те се занимавали само с даване на готовите документи, да съм погледнела в сайта...очакваше се, де.

Хайде, можещите да гласуват да проявят активност Laughing

# 9
  • Мнения: 3 423
Мацки, понеже Франция ми лежи на сърцето,
иска ми се да ви питам, очаквате ли да ви се
промени животът там, ако жена поеме властта?
Знаем за коя другарка Роял става дума все пак.

# 10
  • Мнения: 847
Хелоу ,мацки..;как сте?
Празунавате ли Св.Георги?
На вси4ки именници 4естито,Мамо Щрумф ти сега ли празнуваш?
Аня ,пусни снимки де...можеш да ги пуснеш директно в поста си,или пък използвай multiply ,webshops(май така беше).Аз съм доволна от първия сайт. Peace
Какво показват резултатите ?ако има нещо де,аз съвсем бях забравила затова... ooooh!,но не се надявам много Сеголен да мине ,а и Лиска ме замисли -дали нещо ще се промени... Thinking..
Ама къде са вси4ки-хубаво е времето ли?Тука ни измори два дни-30°,представям си лятото какво ще е...
Хайде лек ден от мен. Hug

# 11
  • Мнения: 545
Уаааууу, какъв топик, Мамба!  Laughing Забравила си да споменеш висшата ни степен на интелигентност, иначе ще ни вземат всички за руси девойки  Mr. Green Шегувам се, нека русите не ми се хващат моля... Hug

А аз празнувам Георгьовден също. Днес имаме една година от венчавката ни в БГ и Йо има една година от кръщенката...а и рожден ден на mon bof, изобщо поводи да искаш...Наздраве с една чашка St.Estephe, останало от последната бутилка от снощното ни запиване по съседски в двора.. Mr. Green Laughing

Тук времето се развали и плажът ни пропадна, но пък по-късно отиваме на състезание по каяк...Ще има шоу!  Mr. Green

На въпроса на Лиска, не чакам нищо революционно от Сего, но се надявам на малко повече хуманност в действията им..Във всеки случай, навсякъде във ФР гласуват активно..

Хайде, bon dimanche!
Cleo Panteleev.

Мамба, ти си Пантелей в БГ, тука във ФР, не можеш да ми се мериш...! Party Hug

# 12
  • Мнения: 664
По повод на Роял и аз мисля подобно на  Cleoven, в едно обаче съм сигурна, че нещата ще се променят към лошо, след като Саркози дойде на власт. Какво добро да очаквам от човек, който иска да прави министерство на националната идентичност?
Свекърите са в една от местните централи на социалистите, там вече оплакват загубата.

# 13
  • Мнения: 2 907
Абе девойки, вие оставихте това тъпо заглавие ли бе жени? Оле, трябва да си напраягам мозъчните неврони и да мисля заглавия за темата значи. Хм. Мамбо мила, ще ти пиша предложение, когато ми дойде де Simple Smile

Хайде на новините тази вечер. Аз ги знам резултатите, но надеждата умира последна  Sad

# 14
  • Мнения: 664
Мystic, и аз ги видях резултатите по белгийските сайтове Sad Мъжът ми отсега се чумери, представям си как ще псува довечера Wink

Общи условия

Активация на акаунт