кървене след аборт

  • 1 347
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
До колко дни е нормално да кърви след аборт с ваку.Вчера ми правиха такъв,а днес течението е съвсем  малко.Нормално ли е ?Пия доксициклин и нищо друго.

# 1
  • Мнения: 4 700
Вече ти писах в другата тема, при мен кървенето бе6е минимално. Бих могла 24 часа да иzкарам с една превръzка, ако не бе6е нехигиенично. Това оzначава, че лекарите добре са си свър6или работата. ДОбре е, че пие6 антибиотик. И да отиде6 на лекар след 2 седмици до 20 дни, zа да се види дали всичко е наред. С теб сме и те подкрепяме виртуално.  Hug   bouquet

# 2
  • Мнения: 304
при мен само първия ден беше обилно .на втория само кафеникаво .Лекаря каза ,че може два дена да нямаш течение после пак да ти тече.Сега ме боли отдолу доста.Дано всичко да е наред и да няма инфекции.Нямам температура.

# 3
  • Мнения: 4 700
И при мен бе6е така. кървене, после кафеникафо zацапване, после ни6то после пак кафеникафо. И така около 10 дни. На седмия ден отидох на лекар и тя ми каzа, че имам о6те малко кръв в матката. Като отидох след 10 дни вече няма6е ни6то. Дано и при теб всичко е наред.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт