Незнам дали Ви се е случвало?

  • 1 846
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 617
С бебешока сме заедно вече 1месец и почти две седмици, а аз започнах да полудявам Joy .
Понеже вадя текстове на детски песнички от сайта., и се усещам че постоянно в главата ми е някаква песен и си я пея на ум. Незнам дали ви се е случвало или просто полудява  smile3532
Даже наскоро, когато отидох да пазаря в "Пикадили" се усети че люлея напред - назад количката с продуктите, докато разглеждам щандовете. hahaha
Хубаво, че нямаше много хора, защото се ме приберат в лудницата и ще ме освидателстват.
Това в границите на нормалното ли е, или наистина ми има нещо  Joy

# 1
  • Мнения: 601
Ужас, ужас! Вече 2-ри ден съм на "Пляс, пляс ръчички..."!

# 2
  • Мнения: 2 952
усети че люлея напред - назад количката с продуктите, докато разглеждам щандовете. hahaha

 hahaha  и аз ...
и като видя самолет викам --------------Ееееееееееееееееее ето го самолета , ееееееееееееееееееее!!! и соча с пръста даже ....  hahaha Или - Куче!!  Как прави кучето?! и се хиля   hahaha

# 3
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ха-ха.Това  с количката си го правя редовно.....най-тъпото е че дори и бебо да не е в количката, аз продължавам да си я бутам.
Явно люлеенето успокоява на само бебетата, но и на самите.

# 4
  • Мнения: 4 555
Даже наскоро, когато отидох да пазаря в "Пикадили" се усети че люлея напред - назад количката с продуктите, докато разглеждам щандовете. hahaha
Е, това ме уби направо  Joy

# 5
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Оф,да се успокоя.Мислех си,че само на мен ми се случват такива неща,и че откачам. Joy

# 6
  • Мнения: 617
 Joy
Ох и аз да се успокоя, че не съм сама Mr. Green

# 7
  • Мнения: 674
Аз като стоя права си се люшкам от крак на крак(вече навик от безкрайното люшкане на бебо) - срещу нас живее един луд - и той прави така! И какъв е изводът!?! Бебетата водят до полудяване  на майките! Mr. Green Grinning Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 264
Вчера седнахме на кафе с мъжа ми. Той все Калоян на ръце, а аз още поне 10 минути бутах количката напред-назад.  Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 9 901
усети че люлея напред - назад количката с продуктите, докато разглеждам щандовете. hahaha

 hahaha  и аз ...
и като видя самолет викам --------------Ееееееееееееееееее ето го самолета , ееееееееееееееееееее!!! и соча с пръста даже ....  hahaha Или - Куче!!  Как прави кучето?! и се хиля   hahaha

това са и моите три изтрещявания. По-лошото е, че и на мъжа си понякога викам: "стой мирен!"

# 10
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Не сте сами - и аз съм в групата  Laughing

# 11
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
това са и моите три изтрещявания. По-лошото е, че и на мъжа си понякога викам: "стой мирен!"
Joy rotfImbo Joy
Май групата е доста голяма ! JoyИ аз съм в нея, де!

# 12
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
всички сме в кюпа... редовно точа лиги над манджите му и ми се ще да ги излапам, гоня кучетата в градинката с него и подвиквам...бау, бау... припявам си "оранжево небето" и "Рачо капитана"... даже пея на колегите в офиса. Сигурно ме мислят за откачалка. А за количката, явно това е повсеместен навик...

# 13
  • Мнения: 335
Малееее и аз съм същата  Mr. Green
Редовно си люшкам краката,бутам количката напред-назад,тананикам си песнички,а веднъж песничката "писанче,писанче" така ми беше влязла в главата че се събуждам посреднощ и се усещам че си я пея  Blush  Laughing

# 14
  • Мнения: 2 309
Докато бутах сина си с количка и не веднъж се ловях,че тикам пазарската количка напред назад - сякаш ще преспивам колбасите Joy

Общи условия

Активация на акаунт