Проблем с бебеправенето

  • 626
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 939
Мили момичета, чудя се дали въобще трябва да отварям нова тема, но ми се ще да събера максимално мнения по въпроса, а в друга тема моят проблем ще се слее с другите изказвания и... ще се загуби. Може би някои от вас ще кажат, че на моят въпрос въобще не му е тук мястото, но той е точно по темата с проблемно забременяване. И така - от 1-2 години сексуалното ми желание взе леко-леко за намалява. Все пак това не беше кой знае какъв проблем, но от 4-5 месеца вече въобще не мисля за каквото и да било по този въпрос. Просто нямам никакво желание и нужда от сексуални преживявания. А как да правя опити за дете без да има бебеправене? Ето, втори месец губя след цветната снимка ...  luvbed
Проблемът не е в половинката ми, нито в чувствата ми към него. Нямам някакви нови проблеми за разрешаване, не съм по- натоварена от преди, не съм по- стресирана или каквото и да било по- различно от друго път.
Пробвахме и да променим обстановката и да отидем някъде на почвика и какво ли не, дадохме си и почивка от каквито и да било сексуални проби, обаче полза... никаква.  smile3511
Моят мъж е достатъчно търпелив и ме разбира и въобще не прави това на проблем, но на мен ми тежи.
Дайте някакъв съвет, идея за нещо,  щото виагра за жени още не съм намерила...

# 1
  • Мнения: 461
Виагра действала и при жените. Ама не говоря от опит

# 2
  • Мнения: 547
Мишинка,предлагам да се консултираш с твоя лекар какви хормони да изследваш.Самия факт,че обикновено около овулация се смята че има засилено желание за секс,а също при някои се получава и при бременност,а при други изчезва при бременност когато има хормонален бум,то вероятно хормоните са отговорни за липсата или в обратния случай засиленото желание.Желая ти успех!

# 3
  • Мнения: 707
Посъветвай се с психиатър. Може би подсъzнателно не искаШ дете, или пък не от тоzи мъж. А може да е неЩо съвсем друго  newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт