Моля за съвет!

  • 2 142
  • 37
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 958
Може ли да имам контракции, които са родилни, но да не ме боли кръста? Аз имам такива контракции и болки като при цикъл, но доста по-слаби! Не ме боли много, но си имам болки! Чудя се какво да правя! Да тръгвам л икъм болницата или да чакам?

# 1
  • Мнения: 1 517
Мен така ме сряза кръста няколко часа преди да родя
Стискам ти палци всичко да е по вода.Леко раждане

# 2
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: Диди
Може ли да имам контракции, които са родилни, но да не ме боли кръста? Аз имам такива контракции и болки като при цикъл, но доста по-слаби! Не ме боли много, но си имам болки! Чудя се какво да правя! Да тръгвам л икъм болницата или да чакам?


Може! Мен кръста не ме боля изобщо! Болката си беше като менструална, болеше ме ниско долу, а не отиваще към кръста, като това беше докато родих! Засичай на колко време са контракциите, ако са на 7-10 мин. тръгвай към болницата. Аз ходих и ме връщаха, но така по-добре, защото мерят контракциите и тоновете на детето.
Леко раждане! Стискам ти плаци всичко да е наред!

# 3
  • Мнения: 834
Както ти е написала Vache, засечи времето. Ако е на интервали значи са контракции. Успех и леко раждане Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 299
И мен не ме е болял кръста. По добре отивай.
Леко раждане  Grinning

# 5
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Най-лесно ще разбереш, че е контракция, ако си сложиш ръката на корема, по време на болката той става твърд. На въпроса ти, да може при контракциите да не те боли кръста. Стискам палци!

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
хайдеее:)
още едно бебе тръгна да излиза:)))
леко раждане:)))))

# 7
  • София
  • Мнения: 2 493
Мда определено може да не те боли кръста, а да си имаш контракции. Мен не ме боля изобщо! Но пък корема все едно ме режеха от вътре с нож...
Успех и леко раждане ти пожелавам!

# 8
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз най-много се притеснявам, че не е толкова силна болката, но въпреки всичко отиваме към болницата! Ако не пиша до 2-3 часа значи се почнало! Мерси на всички които се опитаха да помогнат! Аз тръгвам  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 807
И аз имам такива контракции, каквито ти описваш (и то от около 3 седмици) - не са регулярни обаче.
Не ме боли кръста. Чакаме Беба всеки момент...

С първото раждане въобще не усетих такива контракции - спукаха ми се водите и започнаха направо силнипрез 5 минути.

Засечи ги - ако са през определен интервал от време, по-малък от 10-на минути - тръгвай!
Успех ти желая, а също и най-лекото и безпроблемно раждане!
И дано съвсем скоро прегърнеш едно здраво и красиво бебе!

# 10
  • Мнения: 2 657
Може.Засе4и си времето.
Леко раждане и дано вси4ко мине леко.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 402
И мен  не ме е болял кръста, имах ниско долу болки като менструалните. Успех и леко раждане  People Angel  People Angel  People Angel

# 12
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: Диди
Аз най-много се притеснявам, че не е толкова силна болката, но въпреки всичко отиваме към болницата! Ако не пиша до 2-3 часа значи се почнало! Мерси на всички които се опитаха да помогнат! Аз тръгвам  Simple Smile


Явно е почнало. Дано всичко да е наред  Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: Диди
Аз най-много се притеснявам, че не е толкова силна болката, но въпреки всичко отиваме към болницата! Ако не пиша до 2-3 часа значи се почнало! Мерси на всички които се опитаха да помогнат! Аз тръгвам  Simple Smile


Ооо, ти пък... мен ме заболя сериозно чак на 8 см като ми спукаха водите  Rolling Eyes

Май вече си тръгнала... нищо.. леко раждане!!!!

# 14
  • Мнения: 177
Цитат на: PetiaK
Най-лесно ще разбереш, че е контракция, ако си сложиш ръката на корема, по време на болката той става твърд. На въпроса ти, да може при контракциите да не те боли кръста. Стискам палци!

При мен по време на родилните контракции въобще не ми се втвърдяваше корема - само болеше.

Общи условия

Активация на акаунт