Цената на Милупа в Метро

  • 881
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 8 272
Някой знае ли цената ан Милумил 1 в Метро?
...ако се сещате за някое друго мляко на Милупа пак ще сте ми в полза

Питам т.к. скоро не съм пазаруваал млека от там, а искам да се запася.

Последна редакция: сб, 05 май 2007, 16:01 от Desem

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Аптамил 3 - към 13,50 лв

# 2
  • София
  • Мнения: 8 272
Благодаря ще си направя сравнение че нали 3ките са с по-малък грамаж.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 011
3-ките не са с по-малък грамаж newsm78
Иначе цената в Билла също е добра-18.49 лв.

# 4
  • Мнения: 2 159
3-ките не са с по-малък грамаж newsm78
Иначе цената в Билла също е добра-18.49 лв.
да по 600гр са, а 2-ките по 800гр

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 70
Здравей,моята дъщеря е на милумил от малка и мога да ти кажа поне за Пловдив обикаляла съм целият град ,че в Метро като цена идва най-евтино.Иначе милумил 1и 2 са по 800гр.мисля че цената беше около 17-18лв, вече не помня,ние сме на 3-ка а тя е 12.50 някъде ,защото е с по-малък грамаж. Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 6 011
3-ките не са с по-малък грамаж newsm78
Иначе цената в Билла също е добра-18.49 лв.
да по 600гр са, а 2-ките по 800гр
Може.не съм ги заглеждала.Моят пие двойка.

# 7
  • Мнения: 255
абе все да попитам ..ако на едно място цената е с тридесет стотинки например по- скъпо , но ви е под носа дето се казва, дали ще отидете на другият край на София  за да напазарувате по- ефтино със стотинки. Забелязах го това във Щъркела там храната е ссъс 5 стотинки по ниска и хора от Младост например ходят за по пет пюрета, не знам къде им излиза сметката ..та все да попитам де?

# 8
  • София
  • Мнения: 3 271
За разлика от 5 ст, не бих отишла до никъде Naughty - ако ми попадне случайно нещо по-евтинко - да ще взема максималното количество което мога да нося, ама так специално да ида от единия край на града до другия.....сори, ама няма да стане.

Но виж, като ходих на гости при свеки в Банско окрих, че шишетата на Чико там са по 2-3лв по-евтини от тези, които се предлагат в София. Веднага награбих няколко Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 6 011
абе все да попитам ..
Абсурд!
Аз не мърдам и пеша за разлика от стотинки,какво остава за транспорт или далечен магазин.Кварталното ни магазинче е супер добре заредено с детски храни и купувам от там.Даже реално не знам какви са цените на друго място,просто защото никога няма и да се загледам.
Представям си в тези жеги да натоваря количката на бебето с купени пюрета и да я бутам насам-натам,наистина абсурд!

Общи условия

Активация на акаунт