Препоръчайте ми диджей за сватба!

  • 2 923
  • 4
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Помогам за организацията на една сватба в София. Похвалете ми някой добър водещ за тържеството!

# 1
  • Мнения: 245
аз съм много доволна от dj-q ,който водеше нашата сватба. беше много весело, пускаше много разнообразна музика и се съобразяваше с гостите, понеже имаше гости от различни градове той пускаше по някое поздравче с парче от съответния град или се съобразяваше с професиите на гостите и т.н. всички бяха уважени и много доволни Simple Smile) на предварителната среща той много ни разпитва за това каква музика искаме да се пуска и каква не, какви са гостите, даже се интересуваше от имената на по-важните гости.ритуалите си ги води много добре.  има си екип- фотографка и видеозаснемане, но можеш да го наемеш и без тях.       Емил Кацарски - 0888520777, дано не си е сменил телефона,защото този го имам от преди 2 години.  аз съм много доволна, при срещата си с него ако решиш да има такава сама ще предцениш дали ти допада или не:) дано съм помогнала Peace

# 2
  • Мнения: 70
И аз мога да ти препоръчам един много добър водещ на сватбено тържество и освен,че пуска музика той говори с лирични стихотворения и става много интелигентна сватба, но ако искаш пиши на лични да ти дам кординатите.  Hug

# 3
  • Мнения: 574
Водещи на сватбата ни бяха ди джей Айвън и съпругата му. Актуални координати не знам, защото не беше скоро. Препоръчаха ни го от р-т Максим на ул.Леге /на гърба на Министерството на финансите/. Той не само пуска музика, но и пее, а съпругата му организира посрещането и ритуалите в ресторанта. Предложиха ни много интересни идеи и изобщо се получи весела сватба. Peace

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Благодаря за отговорите моми4ета!   bouquet
Ще ми бъдат от полза

Общи условия

Активация на акаунт