Питане за самолетен билет. Отделно само за бебе

  • 1 197
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Въпросът ми е малко странен, но дано някой ми помогне. Търся си билет за лятото, тъй като ще се прибирам с малкия за 2 месеца. Т.е. прескачам месец, без прекачване са само България Еър, които си начисляват повече пари за над месец, искат ми 450 евро (засега). През френска агенция си намерих билет, пак за БГЕър, обаче има малко странности. Ако си купя само са себе си, билетът ми струва (закръглявам малко) 200 евро. Което е супер. Ако сложа и бебето с мен ми искат за него допълнително 100 евро, което също е добре. Обаче моят билет вече е 300 евро  Shocked  Става 400. Не знам защо, но идеята ми е, да си купя от тях билет само за мен и след няколко седмици да отида в нашето си представителство на България Еър и да кажа, че се налага да взема бебето със себе си и искам билет само за него. Без право на място е (под 2г). Могат ли да ми откажат? Ще изгори ли моят билет? Да не ме накарат да купя цял билет за него? Някой да знае нещо? Мерси.

# 1
  • Мнения: 3 423
Ако могат да те минат, защо да не го сторят.
Няма ли чартъри до морето?

# 2
  • Мнения: 27 524
Сигурно има, ама какво да правя на морето? Да бия след полета още 500км?  Confused

# 3
  • Мнения: 1 329
Друга алтернатива освен БГ Air?
Или държиш единствено на директен полет?
Нещо не разбрах  как твоят билет е вече 300, като е бил 200, или колкото повече време минава билета поскъпва?
Не вярвам да ти откажат, пробвай се.  Май не ти помогнах много...

# 4
  • Мнения: 1 329
Блонди, сега погледнах в Луфтханза, електроенен билет за вас двамата излиза 313 евро с прекачване в Мюнхен, и не се чака много. Взех произволни дати 1.07-2.09.

# 5
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
И на мен така ми излизаше миналата година като купувах билети-сложа ли и бебе, автомати4но и моя билет ска4а. Но нямах избор. И това за по-висока тарива при пова4е от 1 месец също ме хвана.
А това лято ако искам да пътувам със самолет с дребосъка, ща ми трябват поне 620 евро  #Crazy

# 6
  • Мнения: X
Миналата седмица купувах билети през Оподо ( http://opodo.fr/ ) за мен и децата, престоя ни в Бг е 2 месеца. Бебешкия билет е 8 евро, само  че на баткото е почти колкото моя. Но тази година интересно защо билетите на Луфтханза над 1 месец бяха по-евтини от едномесечните. Доволна съм от цените на които си намерих билетите общо взето.

# 7
  • Мнения: 1 584
С Луфтханза за дете до 2г е 6е + Ticket Service Charge 13e, тоест общо 19e. Направо е смешно ако родната ни компания иска 100е Twisted Evil Не би трябвало да има проблем да му издадт впоследствие - ама все пак с БГ air изненадите са доста и в повечето случаи лоши #2gunfire

# 8
  • Мнения: 27 524
Да, ние март месец летяхме с Луфтханза през Мюнхен, сега пак са евтини билетите с тях, ама хич не ми се прекачва. Е, накарая май на този вариант ще клекна, какво да правя  Tired
Освен да ида да ги попитам нашите дали може, ако се наложи уж, допълнително да взема за малкия...

# 9
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Миналата година билета на Тони под 2 год. с Луфтханза беше 183 евро  newsm78

# 10
  • Мнения: X
Тази година билетите на Луфтханза са на учудващо добра цена в сравнение с миналата година. Обратното важи за Австрийските - страшно са поскъпнали. Поне по дестинацията по която ние летим.

# 11
  • Мнения: 1 630
Блонди, миналата седмица мой познат летя от Кьолн директен полет да София за 100 евро в едната посока
Това не те ли устройва ?

# 12
  • Мнения: 847
Блонди ,става така защото като вклю4иш и малкия с теб ,автомати4но минаваш на друга тарифа и съответно по скъп билет.....от коя френска фирма намери евтения билет ако не е тайна...аз ве4е си купувам билет от БГ агенция и ми изпращат електронен билет на мейла ,излиза ми много по евтино ...тъй като аз винаги си взимам отворен билет ,все незнам и аз кога ще се връщам...а нали отворения е по-скъп ,да ама от БГ 4рез юзит колорс ми излиза бая евтин ,девойките в офиса в Търново са много любезни...
Мисля ,4е ще ти напрвят проблем ако после им кажеш ,4е трябва да вземеш и малкия с теб и ще доплащаш...

# 13
  • Мнения: 7 605
Блонди, а СН Брасълс не летят ли?  newsm78  Ина4е варианта от Кьолн е добра идея, до там директно с Талис и от там хваЩаШ Джърменуингс  Peace

Интересна работа с Луфтханzа. Ние летяхме предния месец с билети, купени с мили, и zа бебето ни искаха 20 ? на полет (4 полета = 80 ? zа нея)  Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 27 524
СН не летят, те работеха доскоро съвместно с БЕър, но тази година не са се разбрали явно и не предлагат дестинации до България.
Е, като ще ходя до Коьлн, ще се прехвърля в Мюнхен с Луфтханза, няма да ми е по-скъпо.
Блек Мамба, ще проверя кой адрес беше в нета и ще ти го кажа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт