Препопъчайте ми детски градини в кв."Изток" София

  • 529
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
Моля, препоръчайте ми детска градина вкв."Изток". Детето ми /момче/ е на 4 г. и досега не е ходило на детска градина. Много е общително и обча децата и затова виждаме , че трябва от есента да тръгне. Ходихме в две частни детски градини и направо бяхме ужасени от битовите условия- малки тески помещения и в тях наблъскани по 20 деца. За двор и т.н.в въобще де не говорим, а рекламата си я биваше. Затова преценихме, че трябва да търсим държавна детска градина. Публикуваното във форума за ЦДГ "Латинка " ме заинтригува и ще посетим тази детска градина. но моля, ако някой може да ми помогне с информация за ОДЗ "Слънце", "Радост" или някоя друга градина в кв.Изток ,понеже живеем в района, ще съм много благодарна. Интересува ме -записване, база, отношение към децата и въобще всичко каквото се сетите.

# 1
  • Мнения: 698
Синът ми е в 29 ОДЗ Слънце - много съм доволна. Базата е чудесна, отношението - още повече, за записването не знам точно как стоят нещата, директорката с мен лично се държа много добре и съм нямала проблеми. Ако ти е нужна някаква конкретна информация, ще се радвам да бъда полезна.

# 2
  • Мнения: 187
Благодяря за отговора, ще отида на място и ще проверя.

# 3
  • Мнения: 636
 След проучвания съм записала дъщеря си в "Здраве" за есента, въпреки че не ни е най-близката. Хареса ми директорката, а и отзивите от родители в квартала също са добри.

Общи условия

Активация на акаунт