Смешните неща,казани от децата!

  • 600
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
    Много са сладки тез де4ица като изръсят нещо....което с дни да го мисля,няма да го измисля така! Mr. Green
   Стоя си днес на една пейка с бебка която е на 3 месеца!Идва едно мими4енца на 3 год.....оглежда с интерес беб4ето ми и ме пита:
,,Бебето що има толкоз малък език?,, Mr. Green
И запо4ва да дърдори нещо,,Тез каки тука много ма ядосват на4и...,,Питам-Защо?
А тя,,Ми говорят ми глупости!''
Какви?-питам аз!
,,Абе тъпотии някъкви ми говорят!,, rotfImao
Бърка с една пръ4ка в пясъка и си мърмори!
Аз я питам,,А ти на какво си играеш...?,,
   ,,Правя супа за Баба Яга!,, Shocked
Попиля ме от смях това дете  Joy!
   
    Разкажете и вие смехориите казани от деца!
Ако искате де Wink

# 1
  • Мнения: 750
Моля модераторите да преместят темата в ,,Дом и семейство,, 4е се обърках Blush
Pleasse Praynig

# 2
# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Вървя по улицата, а пред мен баба и внуче, около 5-6 годишно детето. И слушам следния разговор:
- Бабо а ти знаеш ли защо филма се казва Ну погоди?
- Не.  то какво да каже жената, като малкия очевидно има желание да й обясни.
- Ами защото зайчето се казва Ну, а вълка Погоди. Joy
Ей това е.

# 4
  • France
  • Мнения: 726
Дъщеря ми беше на 3г. Минава кола- кабриолет. Тя ми казва: " Мамо, виж, кола със счупен покрив!".

# 5
  • Мнения: 750
A сега да разкажа какви ги бъбреше дъщеря ми когато беше малка! JoyДеби беше на 2 год. и все още си спеше при мен!Лягаме една ве4ер и яз и казвам да се обърне с гръб към мен,4е съм хремава и да не я заразя!Обръща се тя...по едно време аз я гушвам,а тя...,,Еееее...не ме прегръщяй де,ще ме заразиш!,,
След 5 мин. Деби се изкашля 3-4 пъти(фалшиво Wink)и каза,,Видя ли сега как ме зарази!,, Joy

Ве4ер е,лягаме да спим а та ми казва,,Мамооо...утре го дават да вали!Така,4е утре сутринта като тръгваме за градината трябва да си сложиш един 4адър под главата!,, Shocked
  
Коледа е...,,Мамо,Дядо Коледа ще дойде дове4ера и ще ми остави един подарък зад елхата...нали?,, Joy

,,Тате,знаеш ли...4е аз като бях малка бях бебе и бях в корема на мама и ме нямаше!,, rotfImbo

Деби се излежава!Аз я питам,,Ще ставаш ли?,, а тя ,,Не.....ще мързя!,,(мързелувам) Joy

Навън сме я температурата е -9,Деби забелязва 4е като диша от устата и излиза пушек!Духа във въздуха...гър4и вежди и се 4уди...,,Мамо бе...какво съм яла днес,4е от устата ми излиза пушек?,, Mr. Green
  
Деб е на 2 и половина.Купувам и цареви4ни пръ4ки с награда!Пада ои се -фулмастри!Питам я дали иска да рисува,а тя,,аааа...не!Прибери ги,като порасна голяма и тръгна на у4илище ще ми ги дадеш!,,

Купих си нов GSM,деб го гледа,гледа...и,,Мамо ти като станеш баба аз ще стана майка и ти ще ми дадеш твоя телефон,нали?4е много ми харесва!,, Laughing

На разходка сме от което Деб е уморена и казва,,Оооох мамо...толкова се уморих,направо ми идва да клекна!,, Joy

        Намерих дневника където съм записвала подобни нейни ,,смехорийки,, и реших,4е може някой от вас да се позабавляват на някой от тях а и да разкажат по нещо!

Вие сте....  bouquet

Последна редакция: сб, 05 май 2007, 23:06 от Djane

# 6
  • Мнения: 143
Голямото ми дете вижда една попофолк певица със силиконови устни и казва "Мамо виж, тази кака е с обърнати устни" smile3505 .

# 7

Общи условия

Активация на акаунт