Петна по дрехите

  • 40 025
  • 47
  •   2
Отговори
  • Мнения: 65
Въпроса ми е :Как да махна петно от сух дезодорант REXONA от ризите и фанелките на мъжа ми? Направо си съсипа дрехите Confused Като си сложи под мишниците и после облече фанелка, мишниците на самата фанелка побеляват от дезодоранта.... Някой изпитан препарат за премахване на такива петна ,ако знаете ,ще съм ви благодарна  Hug

# 1
  • Мнения: 17 402
Аз мисля, че се изпират с какъвто и да е прах. Ако не, опитай първо с Вениш.

# 2
  • Мнения: 5 313
и на мен ми се е слу4вало,но в пералнята се изпират.

# 3
  • Мнения: 2 427
Аз с Вениш не съм премахнала нито едно петно,дори и  най-баламското,не знам как успяват другите хора.Много го хвалят.
Аз намерих обаче един спрей,просто е вълшебен.Такова нещо през живота ми не беше се случвало!Сериозно!Премахна РЪЖДЯСАЛИ петна от един мой бял бански ,който вече бях отписала.И е страхотен за петна от пот ,деодоранти и каквото друго там се сетите.
Ето как изглеjda:
http://www.uniprof.net/items.aspx?idart=351

# 4
  • Мнения: 6 958
и на мен ми се е слу4вало,но в пералнята се изпират.

Така си е  Peace Ако не стане пробвай с Вениш или ръчно пране  Peace

# 5
  • Мнения: 4 053
и на мен ми се е слу4вало,но в пералнята се изпират.

 Peace

# 6
  • Мнения: 1 540
За съжаление не мога да дам мнение с какво се махат тези петна. Исках да кажа за Вениш само, че действа единствено при петна от кръв Peace

# 7
  • Мнения: 4 053
............... Исках да кажа за Вениш само, че действа единствено при петна от кръв Peace

и петна от трева Wink

# 8
  • Мнения: 1 540
За съжаление не мога да дам мнение с какво се махат тези петна. Исках да кажа за Вениш само, че действа единствено при петна от кръв Peace

и петна от трева Wink

Ще го имам предвид и това   bouquet

# 9
  • Мнения: 17 402
Не съм съгласна за Вениша. Ако пък не сте доволни от течния, опитайте с прахообразен. На ме не ми сее налагало д аползвам нищо друго, освен прах за пена от дезодорант. Друг е въпросът, че от доста вереме не ползваме стикове Wink

# 10
  • Мнения: 1 234
и на мен ми се е слу4вало,но в пералнята се изпират.

 newsm10

# 11
  • Мнения: 65
amymommy-от къде го купуваш този спрей

# 12
  • Мнения: 13 512
amymommy-от къде го купуваш този спрей
има го в Пикадили

# 13
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
И аз не съм доволна от Вениша.Много повече ми помага немски течен разтворител за петна K2r.Има и спрей.Купувам го от Метро за около 3лева.

# 14
  • Мнения: 4 151
Пробвай с Вениш. Peace

Общи условия

Активация на акаунт