Някой ползвал ли е "сауна колан"

  • 2 266
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 404
Видях рекламата по телевизията и така ми се прииска да си седя спокойно,пък да ми се топи коремчето Laughing Ако някой знае на какъв принцип действа такива колани и имат ли ефект,да сподели моля(чувах легенди,че бие ток по тях Shocked )Нещо ми се вижда прекалено хубаво,за да е истина(типично по български Embarassed )

# 1
ox,da ti kaja bili i az dnes gledax reklamata i mnogo se nadaxax 4udia se dali naistina e realno

# 2
  • Мнения: 46 430
Според мен е рекламен трик свързан с изпотяване-обезводняване на организма, но това не е ревносилно на отслабване.

# 3
  • Мнения: 1 038
Оф от както я пуснаха тази реклама и на мен ми се иска да си го взема,но ми се вижда невъзможно толкова бърз ефект за отрицателно време,както каза Никол рекламен трик ще да е Thinking

# 4
Разбира се, че не е възможно. Потенето не означава отслабване, а просто загуба на вода в организма.
Заложете на упражненията и не си давайте парите за глупости!

# 5
  • София
  • Мнения: 625
Гледах по телевизията как някакъв дядо се жалваше в асоциацията на потребителите от такъв колан. Бил го купил за дъщеря си, но за съжаление нямало никакъв изпотяващ ефект! Щял да съди фирмата, че подвеждала с рекламата!

# 6
  • Мнения: 299
Няма ефект за съжаление от тази джаджа, аз обаче от ли4ен опит сам много доволна от уреда за пасивна гиманастика/ целутрон http://www.bestron.com/EN/index.htm уреда е  DSC96 The Ultimate Body Shaper в раздела Personal care , но вече престанаха да го внасят и не се знае до кога. Доста ми стегна мускулите - най-вече коремните.  Simple Smile

# 7
Имам такъв колан, няма ефект.По-добре се увийте с фолио и тичайте в парка! Laughing

# 8
  • Мнения: 7 107
Преди няколко дни по телевизията гледах някакъв дядо, който споменаваше такъв колан. Не беше със добро. Коремчето му било изгоряло от температурна настройка на 65 градуса на уреда.
Повода беше защита на правата на потребителите.

# 9
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
И аз не съм доволна...Никакъв ефект

# 10
  • Мнения: 1 616
Подобни предложения звучат наистина съблазнително, ама им нямам вяра. А за онези пеперудки бях чула, че бият ток. И май трябва да се примирим, че "красиво тяло без усилия"- такова животно нЕма!

# 11
  • Мнения: 3 562
Това е пълна глупост според мен Sign Exclamation
Тя тая работа, ако е ставала без зор ...  #Onfire  #Onfire  #Onfire

# 12
Цитат на: nimfetka
Подобни предложения звучат наистина съблазнително, ама им нямам вяра. А за онези пеперудки бях чула, че бият ток. И май трябва да се примирим, че "красиво тяло без усилия"- такова животно нЕма!


Ха-ха! Какво значи бият ток?Действието на целутрона е абсолютно същото - съкращаване на мускулите чрез импулси.
Само че никъде не казват, че силиконовото покритие на пеперудките се износва за 2-3 пъти и трябва да си купуваш нови постоянно и освен това трябва да се накачиш може би с 20 такива, за да постигнеш площта, която покрива целутрона.
Аз ги купих за към 50 лв., а вече ги има в аптеката по 10.

НЕ СИ КУПУВАЙТЕ ОТ ТЕЗИ БОКЛУЦИ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА!

# 13
Момичета,ако тия `вълшебства`,които рекламират бяха верни нямаше да има една закръглена жена!

# 14
  • София
  • Мнения: 2 827
Цитат на: nimfetka
Подобни предложения звучат наистина съблазнително, ама им нямам вяра. А за онези пеперудки бях чула, че бият ток. И май трябва да се примирим, че "красиво тяло без усилия"- такова животно нЕма!


питай щъ ти кажа
аз ги имам тия "пеперудки"
от миналата пролет
ми не бие ток
а както са обяснили след теб
целта е точно изпращане на елимпулси до мускулите за да се съкращават  Wink
четете, питайте
невежеството убива Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт