кафяво петънце на бебето ми

  • 1 169
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
Тя е на 5,5м. и от около месец забелязах едно малко кафяво петънце голямо около 2 мм. високо горе отстрани на крака почти на линията на дупето но отстрани. Какво е това , трябва ли да я заведа да и го види доктор?

# 1
  • Мнения: 1 081
Може да е бенка. За твое успокоение можеш да попиташ и педиатъра/аз се бях побъркала, защото първата бенка на Мартин му излезе, когато беше на 1 месец, на долната устничка/. Само недей се паникьосва:)

# 2
  • Мнения: 225
И аз мисля,че е бенка.Аз също се побърках като му се появи първата на 1-месец и то на главата Simple Smile

# 3
И ние имаме кафяво петънце най-горе на кра4ето.Питала съм педито и ми каза ,4е е родилно петно.Надали ще се махне,само дано не става по-голямо.

# 4
  • Мнения: 213
Моя син като се роди имаше петънце на коремчето над пъпа,даже беше розово-червено.Не съм го водила на лекар нито съм го третирала с нещо.Сгодинките стана светло кафяво и почти изчезна.Аз не съм се притеснявала защото и аз имам такова петънце,но ако на теб ти е притеснено заведи го на лекар.

# 5
  • Мнения: 941
аз имам такова петно на крака,а сина ми има на ръчичката,това са родилни петна,няма страшно.А от бабините деветини съм чувала,че майката докато е била бременна,се е уплашила от нещо и в този момент се е пипнала някъде и там се появява такова петно на детето Laughing

# 6
  • Мнения: 6 461
Тошко се роди с петънце на крачето.
Малко се е уголемило ,но педиатърката каза ,че е нормално.
Мисля все пак да си направя консултация със специалист.

Може ли да ми кажете на какъв лекар трябва да го заведа?
Мисля за дерматолог ...ама не знам ,може би трябва да е детски. Thinking

# 7
  • Мнения: 941
Тошко се роди с петънце на крачето.
Малко се е уголемило ,но педиатърката каза ,че е нормално.
Мисля все пак да си направя консултация със специалист.

Може ли да ми кажете на какъв лекар трябва да го заведа?
Мисля за дерматолог ...ама не знам ,може би трябва да е детски. Thinking
Знаеш,че всяко петно по кажата,което се е променило по някакъв начин,трябва да бъде погледнато от специалист.Заведи го,за твое успокоение

# 8
  • Мнения: 1 555
Вземи се успокой първо ! Има много деца, които се раждат с такива въпросни петънца и то доста по-големи, или им се появяват в последствие, просто пигментация, ако държиш да заведеш детето на лекар то ти трябва кожен ! Нали не се разраства петното?

Общи условия

Активация на акаунт