Дискове с гимнаскита на Синди

  • 4 672
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 656
Момичета някой купил ли си е Вестник за жената с дисковете на Синди? Аз май изтървах вече първите два Sad. Кажета хубави ли са?

# 1
  • Мнения: 4 916
Дискове има навсякъде по реповете, виж и в дата.бг

# 2
  • Мнения: 2 936
aз имам една от програмите...незнам точно коя,но е хубава  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 467
Хубави са дисковете, а ти виж наистина по реповете, със сигурност не са продали навсякъде и всичко Peace

# 4
  • Мнения: 1 313
Аз търсих преди няколко дни първия диск и ми казаха, че вече са го дръпнали от мрежата Sick

# 5
  • Мнения: 5 313
свали си ги от от нета.

# 6
# 7
  • Мнения: 1 313
преведени на български къде ги има?

# 8
  • Sf
  • Мнения: 808
Не знам, това са оригинални дискове, свалени в дата.бг

Може би тези в списанията, които момичетата по-горе споменаха, може би са преведени.

# 9
  • Мнения: 1 313
аз първа част я имам от едно време на видеокасета, но качеството е ужасно, на тези в датата е същотото. Затова толкова много исках да имам тези дискове

# 10
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз от този линк си свалих Пилатес и съм много доволна от качеството. Само да ги и правех упражненията  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 3 011
Аз си купих първият, но  вторият не успях. Утре ще го потърся, ина4е ми хареса това 4е е на български. Преди имах касетата, но ве4е не ползвам видео и не става.

# 12
  • Мнения: 109
Купих си първи и втори диск, а още не съм ги погледнала даже EmbarassedКак ли ще се организирам да правя упражненията?!?

# 13
  • Мнения: 15
някой има ли третия диск с гимнастиката на синди?много го искам но мисля 4е ве4е ги няма по реповете.успях да си купя само втория .

# 14
  • Мнения: 1 313
Аз пък исках първия, но само третия намерих.

Общи условия

Активация на акаунт