Ленти за черни точки на носа

  • 8 682
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
Някой да знае къде и дали изобщо се продават такива ленти за черни точки в България?
Аз съм си ги купувала от Корея и съм много доволна от тях, но тук в Бг никъде не съм ги виждала  Rolling Eyes

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 779
Има на Нивеа подобни, пак със същото предназначение. Потърси в аптеките, лесно се намират. Peace

# 2
  • Мнения: 361
тези не съм ги виждала ,но съм ползвала на Нивеа не са лоши

# 3
  • Мнения: 1 120
тези не съм ги виждала ,но съм ползвала на Нивеа не са лоши

ма6а,а махат ли черните точки?или замазват положението,колкото да не е без хич

# 4
  • Мнения: 9 063
Съмнявам се, че махат черните точки.
Според мен, само парна баня с лайка помага...

# 5
  • Мнения: 120
Мерси, ще потърся на Nivea  Grinning

Тези, които аз имам са много добри,  даже се виждат самите черни точки по лентата след като се махне. При редовна употреба вършат перфектна работа. Най-хубавото е, че не оставят никакви червени следи както при парната баня с лайка примерно.

# 6
  • Мнения: 1 313
А освен на Нивеа има ли други на пазара?

# 7
  • Мнения: 5 313
и аз само на Нивея съм виждала.

# 8
  • Видин
  • Мнения: 159
Тези на Нивеа на мен ми махат всички черни точки от носа, освен това има от тях и за брадичка и чело.

# 9
  • DE
  • Мнения: 967
Махат, махат! Ползвала съм и от тези на снимката. От БГ съм ги купувала и на Нивеа съм ползвала. Имат даже много силен ефект!!!

# 10
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
А каква им е цената и колко често се ползват? Чувала съм за тях, но не съм ползвала.

# 11
  • Мнения: 1 336
Навремето имаше такива на орифлейм, обаче от години изчезнаха от каталозите, ползвах ги и бях много доволна. Лентичката се мокреше и залепваше за зоната, после изглеждаше като таралеж  Sick много гадничко  Wink

# 12
  • DE
  • Мнения: 967
А каква им е цената и колко често се ползват? Чувала съм за тях, но не съм ползвала.
Струват около 1.50 лв и се ползват 1 път на месец , ама ако искаш и по-често!

# 13
Някой да знае къде и дали изобщо се продават такива ленти за черни точки в България?
Аз съм си ги купувала от Корея и съм много доволна от тях, но тук в Бг никъде не съм ги виждала  Rolling Eyes

Аз съм ги виждала тези и сега се подсетих да си ги взема - виждала съм ги в Младост 3. Мога да ти обясня къде ако искаш.

# 14
  • Мнения: 2 907
Почти всяка марка прави такива ленти - ползвала съм на Нивеа и Диадермин.
Резултат изобщо няма, голяма глупост са тези ленти. Аз на абсолютно никой не бих препоръчала да си хвърля по този начин парите през прозореца.

Общи условия

Активация на акаунт