Фотоепилация- колко време между 2 процедури?

  • 8 755
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Здравейте,
Миналата седмица ходих в "Престиж" и си направих фотоепилация на горната устна. Жената, която ми я направи каза да дойда за следваща процедура след 10 дни. Поразрових се във форума и открих, че на други места са казали след месец втора процедура. Моля който е правил да сподели през колко време е ходил? Също така ме интересува през лятото желателно ли е да се правят процедури? И ако да, колко време след процедурата можеш да се излагаш на слънце (ходиш на плаж)?

# 1
  • Мнения: 2 936
желателно е да е месец ,времето между двете процедури  Peace
аз мисля че 10 дни е много малка разлика...
лятото не е за препоръчване да правиш фотоепилация!!!
имаше нещо от рода ,че трябва кожата да не е почерняла от слънцето,а и да не се увеличи пигментацията по нея...
доколкото знам сега вече трябва да има нов уред,който не се влияе от почернялата от слънцето кожа... newsm78

# 2
  • Мнения: 1 540
След 10 дни се прави "поправителна" процедура, ако все още не са изпадали повечето косъмчета. Тази процедура не се плаща. Иначе - през месец.

# 3
  • Мнения: 1 655
Аз също си правих фотоепилация на две седмици.

# 4
  • Мнения: 374
Аз също си правих фотоепилация на две седмици.
Направих десетина процедури, но ефект нямаше, затова и се отказах. Дадох луди пари на вятъра.Наистина не е добре да се прави през летните месеци.

# 5
  • Мнения: 1 540
Направих десетина процедури, но ефект нямаше, затова и се отказах. Дадох луди пари на вятъра.Наистина не е добре да се прави през летните месеци.

Аз правих 9 процедури, но намаляха само на половина. Половината станаха незабележимо русички, но другата половина продължаваха да "избуяват" и преминах на лазерна епилация.

# 6
  • Мнения: 240
Аз мисля да мина от лазер на фото. Ама като чета ващите мнения ... май и тя няма да е решение


 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518

Общи условия

Активация на акаунт