Искам да чуя мнението ви, за ето това....

  • 819
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 755
.....столче за кола, ако го имате : http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_42_126&produc … 7d6d9be03f46bd0e5
Удобно ли е? Предимствата му и недостатъците му.
На картинката много ми хареса и се замислям, дали да не купя такова на сина ми, защото старото вече му е малко.  Thinking

# 1
  • Мнения: X
Големия ми син е почти колкото твоето детенце. Преди 6 месеца го преместих от столчето 0-18 килограма в такова което е 9-36 килограма. Но....нашето има собствени колани, които  в един моент могат да се махнат и детето да се вози с коланите на колата. Но както го виждам аз - не по-рано от 5 годинки. Преди това - абсурд, много са малки още. Ако е вързан само с коланите на колата лесно се измъква, при евентуален инцидент ми се струва че не са много надеждни.
Аз бих купила столче от този тип:
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_42_126&produc … 7d6d9be03f46bd0e5

# 2
  • Мнения: 2 755
...Ако е вързан само с коланите на колата лесно се измъква, при евентуален инцидент ми се струва че не са много надеждни.
Мда, и аз си мисля същото. В един магазин гледах подобни столчета и споделих това опасение, а продавачката започна да ме убеждава, че няма такова нещо. Столчето, което имаме - от 0 до 18 кг. е със собствени колани и няма мърдане от него. Обаче, по-голямата част от столчетата до 36 кг. са от този тип, без колани.

# 3
  • Мнения: 255
ами не е ли по- добре да вземеш това на Инглезината или Джорданито дето имат колани и на самото столче и после се маха гръбчето и остава само седалката.

# 4
  • Мнения: 2 498
Здравей!
Първо се бях спряла точно на това столче, което искаш да купиш, но решихме и взехме това-и цвета е същия

Ползваме го редовно от около месец...няма собствени колани, но е много стабилно...и макар, че е за над 15 кг., а дъщеря ми е 13 няма никакви проблеми....
Ето повече:
Новият модел автомобилно кресло Key 2-3 е предназначено за деца с тегло от 15 до 36 кг. Всеки детайл е изработен с цел да гарантира пълната безопасност и комфорт на детето по време на пътуването.
Височината на облегалката има 8 позиции и може да се вдигне с 16 см, следвайки растежа на детето.
Ширината на седалката също може да се регулира.
Облегалката на седалката има 3 позиции на регулиране.
Текстилните части на столчето са изработени от специален материал, който позволява циркулацията на въздуха.

# 5
  • Мнения: 2 214
Нашето е същото, ползвам го повече от полвин година.
Харесва ми.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравей!
Първо се бях спряла точно на това столче, което искаш да купиш, но решихме и взехме това-и цвета е същия

Ползваме го редовно от около месец...няма собствени колани, но е много стабилно...и макар, че е за над 15 кг., а дъщеря ми е 13 няма никакви проблеми....
Ето повече:
Новият модел автомобилно кресло Key 2-3 е предназначено за деца с тегло от 15 до 36 кг. Всеки детайл е изработен с цел да гарантира пълната безопасност и комфорт на детето по време на пътуването.
Височината на облегалката има 8 позиции и може да се вдигне с 16 см, следвайки растежа на детето.
Ширината на седалката също може да се регулира.
Облегалката на седалката има 3 позиции на регулиране.
Текстилните части на столчето са изработени от специален материал, който позволява циркулацията на въздуха.

И ние сме с такова, само че е друг десена - само сиво, много е удобно и дребната се чуства като принцеса в него.

# 7
  • София
  • Мнения: 771
Миналата седмица купих този модел. Синът ми отдавна се возеше на повдигащо столче, захванат с коланите на колата, така че това не ме притеснява. В столчето на Чико се чувства перфектно, а го взех най- вече за по-дълъг път, защото другите 2 стола, които имам не са особено подходящи. За тези пари ми се струва много удачен модел.

# 8
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А с какво връзвате децата в тези столчета? Моето дете ако няма колан се разхожда из цялата кола.

# 9
  • София
  • Мнения: 771
А с какво връзвате децата в тези столчета? Моето дете ако няма колан се разхожда из цялата кола.

Коланът на колата минава през червените места, които се виждат на снимката и пред тялото на детето.

Общи условия

Активация на акаунт