Крем за лице на Галеник...

  • 1 918
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 423
По принцип съм със суха кожа на лицето и преди няколко дни си бях взела мостра на Галеник-Масажер за суха кожа и съм много доволна, но се чудя дали да си го купя защото цената е малко висока. Моля, Ви да споделите дали някой го е ползвал и дали е доволен?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Аз,съм много доволна от кремовете на Галеник PeaceА щом ти е понесъл крема на кожата не знам какво те спира/освен цената/

# 2
  • sofia
  • Мнения: 4 296
и аз съм със суха кожа,по-мазен ли е,как ти действа и цена ако може Wink

# 3
  • Мнения: 98
Aз съм го ползвала,принципно кожата ми не е много суха,по скоро нормална,но кремчето попива добре и бях доволна.В момента съм с Hydra fondamentale пак на Galenic и съм доволна.Стуват си цената!

# 4
  • Мнения: 17 401

която е?

# 5
  • Мнения: 423
и аз съм със суха кожа,по-мазен ли е,как ти действа и цена ако може Wink
Кремчето е мазничко и вътре има едни като оранжеви топченца, които при нанасянето попиват в кожата. Лично на мен ми попива добре и прави кожата много хубава/ползва съм го 4-5 пъти вече, но за съжаление много малко ми е останало от мостричката Sad/.   
Цената е 47лв. за 50 ml в една аптека.
Аз досега съм ползвала само Нивеа синята, но се изринах последния път и като отидох в аптеката ми предложиха Гален и като видях цената малко ми се видя скъпичък, но ако си заслужава бих ги дала. Все още се чудя, но клоня към закупуване. Та затова попитах за отзиви!

# 6
  • Мнения: 17
Kremat e chudesen,6om si probvala mostra i si dovolna ne se kolebai.Ne znam kak varvi po aptekite,no tazi zena mi se struva visoka.Az rabota v salon za krasota i si pora4vame Galenik,no na dosta po niski zeni,utre ste se obada da popitam dali imat promana v zenite.Polzvala sam i ampulite protiv celulit i te mnogo dobri.

Общи условия

Активация на акаунт