Чудя се дали да сменя Аптамил с Милумил

  • 2 374
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 405
Любо яде Аптамил 1, доскоро беше на Аптамил АР и изяждаше около 170 гр., но откакто се върнахме към Аптамил 1 го яде с неудоволствие, по 80 - 100 гр., с голям зор 130-150 гр. Направих храненията през 4 часа (той е на 3 месеца и 26 дни), но пак се сърди и избутва биберона с език. Храня го 5 пъти на денонощие.
За Милумила знам, че е по-сладък и се чудя дали да минем на него.
Някакви отзиви?
 Hug

# 1
  • Мнения: 1 013
Аз направих тази смяна, когато бебе беше на около 6 м. и то точно защото отказа да яде Аптамил. Милумила го прие много добре и така до сега.
В този смисъл те подкрепям за смяната! Peace

# 2
  • Мнения: 638
Тити_Мити,папка Аптамил2,
1_та  е по калор4на от Аптамил АР,може би zатова папка по _малко,мисля 4е 150 мл е добре на хранене zа блиzо 4 месе4но бебе,детето си zнае.Милумила е по гьст и ароматен,аz не го харесвам.

# 3
  • Мнения: 296
 Милумил знам, че е за по-злояди бебета, по-вкусен и ароматен е. Аз лично от Аптамил съм много доволна.

# 4
  • Мнения: 772
Моята беба ядеше Нутрилон, но в един момент започна да го отказва.Пробвах различни млека(даже и кисело) ,но не ги искаше.Взех Милумил и го прояде.Аптамила хич не го одобри.
Нищо не ти пречи да пробваш-млеката са на една марка.Не съм съгласна обаче,че Аптамила е по-гъст. Naughty
Дано намериш млякото което бебчето да хареса,че е много кофти така. Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Моят син е пил и от двата вида-Аптамил и Милумил.Като цяло Милумил се води за злояди деца,по-сладък е и по-ароматен.Също така е съвсем малкопо-калоричен-2 калории е разликата на 100 мл. готово мляко.Като цяло не съм забелязала да е по-гъст,според мен са с еднаква консистенция.Доколкото знам бебетата почти не го отказват,дори и много злоядите.Аз също имам проблем с Аптамила напоследък,моят син е на 6 месеца и иска да се откаже от АМ изцяло,затова и аз май ще купувам пак Милумил.

# 6
  • Мнения: 985
 Мойта Милумила си го пие като сокче до дъно,даже иска и още,докато бяхме на Аптамил винаги оставаше в шишето.Не пиеше всичко.
Аз от Милумил съм много доволна,защото спря и да повръща,а от Аптамила изригваше като фонтан. ooooh!

# 7
  • Мнения: 3 405
Сесилия, то тези 150 изядени грама са такава рядкост  ooooh! Ето, тази сутрин, хем първото му хранене, изпи 100 гр и започна да върти глава, да бута с език биберона, да ми се смее. Аз малко го измамих и му сложиш съвсем мъничко захар в млякото и си го хапна, ок. 140 гр.
Ще пробвам с Милумил, благодаря на всички, за споделеното  Grinning

# 8
  • Мнения: 638
Пробвай смело,по добре ново мляко от колкото захар!

# 9
  • Мнения: 3 405
Дано намериш млякото което бебчето да хареса,че е много кофти така. Hug

Имам още малко от Аптамила и ще взема Милумил Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 263
Ники откакто е на Аптамил ака веднъж на 5 дни Cryи аз съм решила да опитам с Милумил.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
Ники откакто е на Аптамил ака веднъж на 5 дни Cryи аз съм решила да опитам с Милумил.
моят син също беше така-и при двата вида мляко!Оправи се чак когато го захраних.

# 12
  • Мнения: 1 483
Охо.и аз се замислих дали да не сменя  Аптамила с Милумил newsm78 И Александър нещо отказва да яде Аптамила(ние сме на Апт.2)

# 13
  • София
  • Мнения: 2 157
Милумил знам, че е за по-злояди бебета, по-вкусен и ароматен е. Аз лично от Аптамил съм много доволна.
newsm10

# 14
  • Мнения: 3 405
Смених го. Яде го по същия начин - когато си иска и по колкото си иска. Но все пак изяжда повече от 80 гр. на хранене, преобладават от по 120  Grinning Ака си нормално, през 2 дни, както до сега.

Общи условия

Активация на акаунт