хубава рокля за сбатба!

  • 826
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 388
Момичета, дайте идея от къде да си купя хубава рокля за сватба. Аз съм доста напред д материала и ходих до пре маман, но там има само до 40 номер, а аз и без да съм бременна не нося толкова малък номер.

Чакам идеи

# 1
  • София
  • Мнения: 311
Виж в Продавалника - там преди време гледах официални тоалети за бременни, може още да се продават. Успех!

# 2
  • Мнения: 252
защо не погледнеш в магазините на Блага Благоева, тя има официални рокли от разтегливи материи. Аз миналата години с една такава рокля отидох да раждам-много съм я носила.

# 3
  • Мнения: 439
Моята рокля (а и на още доста хора около мен роклите) е от 1 магазин на Стамболийски. Не помня името, за съжаление, но като тръгнеш от Св. Неделя надолу към Ботев е на левия тротоар, малко преди Ботев - единственият такъв магазин е, няма как да го объркаш. Ще ти я ушият по мярка, а и цените им са разумни.

# 4
  • Мнения: 3 926
Аз лично си купих ленен панталон, защото кумувах в 8 месец бременна. Комбинирах го с туника и изглеждах много добре. Та, панталона купих от магазин Мамма Донна. Имам още няколко неща от него, купени през бременността - раздавам на приятелки и дрехите все още са здрави и запазени. Много съм доволна. Имат и официални рокли и добри комбинации от панталони и туники, и ежедневни облекла, и бельо. Магазинът се намира на уличката, успоредна на Алабин зад Стопанската камара... ама и аз едно обяснение дръпнах ooooh! Но не помня точния адрес.

Общи условия

Активация на акаунт