относно себорал форте

  • 963
  • 7
  •   1
Отговори
Видях, че доста е споменаван в този сайт и тъй като и аз го ползвах реших да пиша тук и дано някой помогне.Бях доволна от него,но от 1-2 месеца,открих, че миризмата му е вече друга. Впоследствие спря да действа и гадното белене на скалпа - себорея се появи отново. Някой забелязал ли е същото? Според мен са го развалили и ако е така това е ужасно, защото в него виждах спасение.

# 1
  • Мнения: 5 362
Нямам такива впечатления.
Може би си попаднала на некачествена партида,знам ли..

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Видях, че доста е споменаван в този сайт и тъй като и аз го ползвах реших да пиша тук и дано някой помогне.Бях доволна от него,но от 1-2 месеца,открих, че миризмата му е вече друга. Впоследствие спря да действа и гадното белене на скалпа - себорея се появи отново. Някой забелязал ли е същото? Според мен са го развалили и ако е така това е ужасно, защото в него виждах спасение.
не е от лосиона според мене
просто при наличие на себорея май е добре да го спираш или сменяш с друго след известно време
за съжаление себореята е автоимунно заболяване,и се повлиява временно от разни препарати и шампоани.Казвам го от опита на съпруга ми.Какво ли не е опитвал и при кого ли не е ходил имам предвид добри дерматолози ,пил е и кортикостероиди(май така се казваха) и няма лечение.Казаха му,че с възрастта ще изчезне сама ,ама това естествено никого не устройва и не успокоява.Неговата е смесена.Появява се понякога по-засилено,мажем,с лосиони,използваме специални шампоани изчезва ,но понякое време пак се отключва.Няма отърване.Не искам да те разочаровам,просто споделям неговия опит.

# 3
Аз съм от Варна, но уча като студентка в Свищов. Първо забелязах в Свищов, че са го развалили, като се прибрах във Варна си го купих отново и беше пак кофти, но днес реших да пробвам пак в Свищов и случих на хубава партида, както казах още по миризмата го разбирам кой е. Надявам се наистина да е хубавия.

# 4
  • Мнения: 1 817
Аз мисля, че кериум на ла рош позе е по-добрия вариант! Peace

# 5
  • Мнения: 4 770
За себорала има доста теми - поразтърси се из форума!  Peace

# 6
  • Мнения: 4 770
Аз съм от Варна, но уча като студентка в Свищов. Първо забелязах в Свищов, че са го развалили, като се прибрах във Варна си го купих отново и беше пак кофти, но днес реших да пробвам пак в Свищов и случих на хубава партида, както казах още по миризмата го разбирам кой е. Надявам се наистина да е хубавия.
А на какво мирише хубавия и на какво другия, че да ги познавам и аз?

А кое смятате, че е по-добро от себорала и хининовата вода?

# 7
  • Мнения: 526
Аз съм от Варна, но уча като студентка в Свищов. Първо забелязах в Свищов, че са го развалили, като се прибрах във Варна си го купих отново и беше пак кофти, но днес реших да пробвам пак в Свищов и случих на хубава партида, както казах още по миризмата го разбирам кой е. Надявам се наистина да е хубавия.
А на какво мирише хубавия и на какво другия, че да ги познавам и аз?

А кое смятате, че е по-добро от себорала и хининовата вода?
Аз лично ползвам и двете,като ги редувам и съм доволна от резултата.Но себорала се води по-силен препарат(уж).Всъщност,можеш да си сигурна какво слагаш на главата си само с бабините маски Grinning Гаранция колко билков екстракт има в себорала и колко хинин-в хининовата вода,никой не може да ти даде.

Общи условия

Активация на акаунт