На каква месечна възраст бебетата си създават сами режима на хранен

  • 408
  • 8
  •   1
Отговори

Анкета

На каква месечна възраст бебетата си създават сами режима на хранен

Опции:

Здравейте,моята дъщеря скоро ще прави 5 месеца а все още яде на 3 часа дори някои път пищи и и давам по рано да яде според вас това нормално ли е Rolling Eyes дори и нощем се буди да яде все още яде по 7 пъти а като чета тук там вече трябва да сме на 5 хранения храня я с АМ по 180гр и давам  Heart Eyes

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Индивидуално е PeaceДъщеря ми от края на първия месец ядеше на 4 часа,не мога да кажа по колко е яла,защото я кърмех.Никога не е яла нощем Peace

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
При всички деца е различно.Синът ми беше 4м. когато спря нощното хранене.

# 3
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ние сме си с нощното хранене, мисля да го оставя сам да си го премахне, ама може и да не иска или пък да не е скоро.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Зависи от детето, моята дъщеря спря да се буди нощем още на 2-я месец, а през деня яде на 4 часа. От 2 седмици яде в определени часове - 8,12,16 и 20ч.Но всичко това тя си го определи-не съм я мъчила нито за нощното хранене,нито за минаване на по-голям интервал между храненията.

# 5
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Режима се създава от самото начало и се изменя всеки месец, според индивидуалните нужди.Ние сме още на 5 хранения през 3 часа с нощна пауза от 12 часа.

# 6
  • Мнения: 3 205
Под режим имаш предвид твърди часове за хранене или премахване на нощното? Твърди часове за хранене може и никога да не се постигнат. Нощното хранене при нас изчезна на края на първия месец, появи се пак през осмия и изчезна (надявам се вече окончателно) на 1 година. При всички бебета е различно, слушай какво ти казва детето. То знае най-добре.

# 7
  • Мнения: 5 026
Някакси се нагодихме един с друг, никога не е ревал, че е гладен, като изключим първите дни, докато слезе кърмата.

# 8
  • Мнения: 2 677
В какъв смисъл режим?  Thinking
"Режимът" непрекъснато се изменя с възрастта на детето.
А ако питаш конкретно за нощнотто хранене - страшно индивидуално. Някои дечица до годинка и половина си хапват през нощта и то не бива изобщо, ама изобщо да те притеснява!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт