Откога трябва да имаме зелена светлоотразителна жилетка в колата?

  • 2 266
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Откога трябва да имаме зелена светлоотразителна жилетка в колата?
Четох че има ново изискване да имаме светоотразителна жилетка в колата. Ако някой е чул откога са задължителни моля да сподели!!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 520
Аз чух, че все още не са задължителни.
Ама , може и да съм пропуснала.
Но доколкото знам още няма изменение в закона, влязло в сила.

# 2
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
мисля, че още не е задължително Naughty
за какво ще служи, между другото? Rolling Eyes

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
За пешеходците ще е по-полезно да носят такава.
Понякога имам чуство, че нарочно се маскират така, че да са по-трудно забележими и пресичат на най-неочаквани места без да се оглеждат.

# 4
  • Мнения: 4 664
Не е регламентирано официално все още. И за какво наистина ще служи? Най-удачно ми се вижда, шофьорите на аварирали автомобили да си ги слагат.

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 09:59 от Kasidy

# 5
  • DE
  • Мнения: 521
Не е регламентирано официално все още. И за какво наистина ще служи? Най-удачно ми се виждар шофьорите на аварирали автомобили да си ги слагат.

Именно за това е  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Вече ги продават навсякъде,но има и много менте.Така ,че внимавайте.Има разлика в цената ,и мястото за продаване.

# 7
  • Мнения: 4 664
Аз не разбирам защо хората си ги купуват, след като все още повтарям не е регламентирано никъде?!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 535
Аз съм си купила от преди половин година. Не че ще си сменя примерно гумата сама, но предпочитам да я има в багажника, ако случайно ме спрат куките....

# 9
  • София
  • Мнения: 2 079
И аз мисля, че не е регламентирано никъде, но вчера, след обстойна проверка на органите на КАТ, наред с аптечката, резервната гума, триъгълника и пожарогасителя ми поискаха и светлоотразителна жилетка.  #Crazy
Аз съм си купила и я имах в колата, но възразих, че все още не е задължителна. Crossing Arms
А полицаят ми каза: "Не слушате промените в закона, госпожо! Според (едикой си) член на Правилника за движение по пътищата от (едикога си) е задължителна!"
Аз бях толкова сащисана, че ми правят проверка, искат майка си и баща си и се заяждат с мен, че не чух нито члена, нито датата. А и веднага след това полицаят ми каза: "Довиждане и приятен път!" и аз побързах да се спася по най-бързия начин от тези .... Иначе рискуваха да избухна срещу тях .....  #2gunfire #2gunfire Но това вече е съвсем друг въпрос. ooooh!

# 10
  • Мнения: 4 664
Ммм, не мисля. По вероятно е да е искал да изкара някой лев Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 2 079
Да, ама аз не му дадох! Crossing Arms Whistling
Да е доволен и на това, че не хванах телефона, за да му предизвикам контра-проверка, защото ме държа 40 минути на вятъра и се чудеше какво да поиска.  #2gunfire
Ама из - редовна отвсякъде, с колан, спазваща знаците и скоростта, не пила на Гергьовден, мила, усмихната (външно!, вътрешно  #Cussing out #2gunfire Sick), с всичките неща по закон .... Абе - водач-еталон! Blush
Но не даващ пари на полицай! Naughty

# 12
  • София
  • Мнения: 2 271
Абсолютно със сигурност не е задължително да имате светлоотразителна жилетка в колата!
А тези полицаи, които са спрели Radostin4eto, са били много смели, защото ако ги беше помолила да и покажат въпросната наредба, която са длъжни да имат в тях, щяха да хлъцнат  Simple Smile

# 13
# 14
  • Мнения: 3 880
за какво ще служи, между другото? Rolling Eyes
В случай, че аварираш на пътя (особенно през ноща) другите шофьори да те видят навреме.

Общи условия

Активация на акаунт