Благодарна съм на сверърва ми за........

  • 3 160
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 869
Мили мои,чета всички теми против свекървите и си мисля,че преди 1 година щях да се включа на драго сърце.Все нещо ме дразнеше в нея,постоянно мърморех и се оплаквах.След като се случи голямата трагедия в моя живот и се оказа,че получих огромна морална и финансова подкрепа точно от жената,която "плюех" допреди дни.Не всичко в живота е черно и бяло.Незнам дали е имало такава тема досега,но защо не кажем и една добра дума за жените отгледали  любимите ни мъже Laughing Laughing Laughing

# 1
  • Мнения: 225
В почти всички теми за свекървите, защото са доста, съм изказвала своето възхищение от моята.
Нямам думи да опиша колко много ми помага тази жена. И финансово и морално и въобще..
имам я много по-близка от майка ми дори. Обожавам майка си, но страшно много обичам и свеки, защото е прекрасен човек. Никога не се е намесила в нещо, никога не е мрънкало за нещо, никога не е искала цялото внимание на сина си (защото има и такива майки, обсебили толкова любимия син, че само където не спят до него нощем).
Отначалото имаше някои дрязги, но като се обърна назад, абсолютно за всичко аз съм си виновна, защото се бях настроила като за СвекърваТА с голямо С. А когато човек е предубеден, трудно може да си промени мнението за някой, но моято свекърва доказа с времето, че наистина ме обича като свое дете и прави всичко за мен наравно с нещата, които върши за сина си. Благодаря им от сърце, че ги има и нея и свекър ми, искам да бъдат много, много здрави, защото вече са си възрастни хора и винаги да са до нас, така както досега.
Благодаря Ви от сърце мили хора  bouquet

# 2
  • Мнения: 8 999
Включва се с удоворствие! Единственият кусур на моята свекърва е, че не си пада много по гледане на внуците /не че не го прави, когато се налага, но си личи неудоволствието й, че трябва да прекъсне някое свое занимание, за да стои с болно дете, докато ние, родителите му, сме на работа/. Иначе е чудесен човек - уважава мнението ми, за много неща се консултира с мен, готви прекрасно и е добра компания /с удоволствие си пия кафето с нея/, никога не се е натрапила - нито с присъствие, нито с непоискани от мен съвети, старае се да помага, когато я помолим с мъжа ми за нещо. Мисля, че и двете се харесваме взаимно и отношенията са ни леки, непринудени и без напрежение. Да е жива и здрава!

# 3
  • Мнения: 2 556
Моята е просто невероятна. И с конкурс да бях я избирала - по-свястна нямаше да намеря, убедена съм. Както и да я похваля, все ще е малко, това е истината!

# 4
  • в Низината
  • Мнения: 705
Свекърва ми е търпелива, толерантна, винаги готова да помага. Единственото, което не й харесвам е, че е твърде сдържана, трудно дава израз на емоциите си. Знам, че винаги мога да се обърна за помощ към нея и винаги ще откликне.

# 5
  • Мнения: 463
Сега малко и да я похваля.Научих от нея много полезни неща за домакинството които щеше да ми отнеме доста време да ги открия,а сега на готово ще си ги ползвам.Също така винаги ми дава пари на заем когато съм и искала ,без да мърмори Peace

# 6
  • Мнения: 663
Наистина ,по - някой път ,ей така се оплакваме от тях.
   Е аз ще се похваля :
   Във най трудните моменти ,тя винаги е била с мен и ме е подкрепяла. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 835
И аз си обичам мойта "Скъпа" - така й казвам, защото не можах да й кажа "майко", но тя не ми се сърди и много си харесва това обръщение. Много ми помага. Да е жива и здрава още дълги години!

# 8
# 9
  • Мнения: 4 406
... за това, че винаги е на линия, когато малкият е болен и не ми се налага да се оправдавам пред шефа, че ми се налага да отсъствам от работа...

# 10
  • Мнения: 2 723
... благодарна съм и, че е обективна и не застана на страната на сина си в момент, в който имах нужда от нейната подкрепа   bouquet

# 11
  • Мнения: 3 423
Веднъж скочих да дам нещо на мъжа си.
Тя ме дръпна и ми каза:
- Стой си тука на стола, не си му майка.

Благодарна съм й също, че може да си
говорим за секс, дрога, чужди мъже открито.

# 12
  • DE
  • Мнения: 967
Благодарна съм, че е родила такъв добър човек и че го е възпитала добре.
Също така съм и благодарна, че се държи добре с мен!!!!

# 13
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Благодарна съм, че не ми се меси под никаква форма. И че си мълчи, когато ми е обидена, та в повечето случаи дори не разбирам за сръднята й докато не й мине и не сподели с мъжа ми.

# 14
  • Мнения: X
Благодарна съм и за:
1. това ,че е отгледала и възпитала син (за нея) и съпруг (за мен), достоен за уважение;
2. това, че  вече не се меси в отношенията ни с мъжа ми;
3.  това, че вече не се изживява като майка на децата ми;
4. това, че най-накрая разбра, че и аз съм човек достоен за уважение;
5. това, че проумя, че мога да се грижа за сина й толкова добре, колкото и тя;
6. това, че вече я наясно, че уважавам мнението й, но не го зачитам

Общи условия

Активация на акаунт