Месецът на Богородица е,. Тя ще ни помогне, вярвам аз 07.05 - 13.05

  • 4 490
  • 106
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 324
Ами заглавието е красноречиво ... Доколкото съм запозната, месец май е месецът на Божията майка. Поне в нашата църква има специална трдиция в литургиите през целият месец - празничен месец е Simple Smile А дано ни донесе късмет Simple Smile  baby_neutral

Весела и успешна седмица на всички, много черички и много усмивки Simple Smile

Палците ми са стиснати за Вас:)  Hug

# 1
  • Мнения: 3 376
Чудесно заглавие, Верити   bouquet

Миналата седмица си говорихме за моренце и ето, че тази седмица започва сезонът  Party Чака ни страхотно слънчево време. Време е за секси летни дрешки, моренца, басейни, и забавления    grinning039 newsm41 photo А също така е сезонът на сватбите и абитуриентските балове... Желая ви много горещи и приятни емоции, които да подпомогнат успеха на инсета, ин витро процедури, лапароскопии, или пък старомоден секс.  Peace Peace Peace

# 2
  • Мнения: 103
Здравейте момичета  bouquet
Хайде нека с това страхотно заглавие имаме и страхотни новини Praynig
Аз да се отчета мина ми хидротубацията тръбите са ми проходими и не е оттам проблема Mr. Green
Между другото искам да ви питам след процедурата ми се появи бяло течение и на мен ми мяза на гъбички незнам как се получи това newsm78 та въпроса ми е има ли опасност с процедурата да са се качили по тръбите и да стане беля  Rolling Eyes
Иначе Ви желая една прекрасна топла и обичлива седмица без много работа Crazy

# 3
  • Мнения: 4 298
Верити, това за май месец не го знаех. За мен е свързан с много мъчителни спомени от миналата година. От няколко дни съм в дупка, опитвам се да се измъкна. Донякъде успявам, но ми е стегнато на душата. На 11-ти май става година откакто лековато казах "Няма страшно, всичко ще е наред!". Е, да ама се оказа  че има страшно. Повече, отколкото можех да си представя. Cry Cry Cry Толкова страшно, че не знам до кога ще имам сили да го понеса.
Надявам се поне да съм познала във второто и всичко да е наред, скоро и то за всички ни  Hug Hug Hug
Доста мрачно започнах седмицата, дано за вас тя е слънчева и изпълнена с усмивки и добри новини!

# 4
  • Мнения: 4 324
Вера Sad съжалявам Sad
Май месец миналата година ми беше последнта редовна менструация, преди бременността. Май месец и за мен е малко тъжен, но ще се опитам да променя това. Няма да се даваме на депресията и отчаянието!

# 5
  • Мнения: 3 376
Тутинка, честито за добрия резултат   bouquet За гъбичките не се притеснявай, няма начин инфекцията да е проникнала нагоре. А течението може да е просто защото организмът се очиства от инвазивното проникване на контрастно вещество в тръбите. И аз имах такова след снимката и после си изчезна.

Верка, Верити  Hug Hug Тази година нека този месец бъде съвсем различен за вас... Нека бъде месец на едно ново хубаво начало  Praynig Praynig Praynig

# 6
  • до морето
  • Мнения: 494
Здравейте мацки! От днес отново съм на трастиката. Направих една дълга почивка, ходих до София, влязох при д-р Владимиров/без напрежение от което се притеснявах/, нищо не разбарх като изилах от кабинета, вика ме отново на трети ден от цикъла за преглед. Тогава бях и болна от гаден стомашен вирус, трябваше и ов да ми е тогава, но ... нищо така ми било писано. Доктора каза, че следващия път ще ми каже какъв е проблема, искал да провери още нещо...впечатленията ми от човека са много добри. Дори с мъжът ми този път сме на едно мнение.
Инъче прекарахме чудесно - разходка до Рилски манастир, София обърната с хастара на опъки и много срещи с приятели. Снощи приключихме празничната фиеста с Гергьовден до 1.00 часа.
Пожелавам ви весела седмица и много усмивки на пук на всички гадости, които ни тровят! Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 1 098
Хубава и усмихната седмица ви желая и аз. Много топли дни и хубави новини да сгряват сърцата ни.
Аз за по-секси от бременна жена не се сещам за сега, не само защото ми е голяма мечта пак да си имам коремче изпупено.
Затова ви искам всички много сексапилни това лято.  Grinning

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Весела и лека седмичка и от мен,момичета.Дано този хубав пролетен месец ни донесе много добри новини и догодина по това време да гушкаме сладки малки бебчета baby_neutral  bouquet

# 9
  • Мнения: 553
Весела седмица и от мен момичета  Hug

Верка и Верити, дано този месец догодина да го помните като най-хубавият в живота ви  Praynig Praynig Praynig Hug

Тутунка, браво за резултата  Grinning Хайде скоро и с друго да ни се похвалиш  Praynig Praynig Praynig

Душка, радвам се че след прегледа си по-спокойна  Simple Smile Дано следващия път да имаш само добри прогнози от док  Praynig

И мен ме е налегнала много работа в момента. Но поне така не мисля за другите проблеми  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 335
Честита нова седмичка, момичета! Желая ви само положителни емоции и много усмивки! Дано всяка да направи голяяяяма крачка  към сбъдването на голямата мечта!
*vera и Верити, момичета, желая ви специален месец, дано силата ви е повече от болката.  Hug
Късмет и радост!!  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 209
Много, много успешна седмица и от мен момичета...

Оставяме мрачните мисли зад гърба си, НАЛИ...  Hug Praynig Hug

# 12
  • Мнения: 45
Здравейте и от мен, момичета!  smile3525  Нека наистина Богородичка  да ни помогне и скоро да се похвалим с хубави бременни новинки.  newsm17
А аз реших да сменя лекаря си-днес си запазих час при д-р Даскалов в "Торакс" за другата седмица, а досега ходех при д-р Минев. Моля се тази промяна да е благоприятна и скоро да има резултат. Много усмихната и слънчева седмичка пожелавам на всички вас.   love001

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Пожелавам ти наистина промяната да е за добро.Karmina! Hug

# 14
  • Мнения: 2 261
Много приятна седмица и от мен момичета.Май месец запомнете само с полужителни емоции.

Общи условия

Активация на акаунт