Лосион за тяло с аромат на грейпфрут

  • 2 540
  • 28
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 865
Взех си новия ultraviolet - summer pop на paco rabanne, но нямаше лосион за тяло със същия аромат. Дайте идеи за лосион/мляко, че дори и душ-гел, който да мирише на грейпфрут.

# 1
  • Мнения: X
Аз си слагам бебешко олио, смесено с етерично масло от грейпфрут  (около 3 лв от аптеката). Мирише супер Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Пробвай с ароматите на Fruttini...те нали са плодови...може да има нещо, което да ти допадне... Peace

# 3
Пробвай с ароматите на Fruttini...те нали са плодови...може да има нещо, което да ти допадне... Peace
аз съм ползвала лосион на фрутини с ягода и мляко но бих искала да попитам за спрейовете им овлажняват ли достатъчно кожа защото моята е суха и подходящи ли са за лятото?

# 4
  • Мнения: 224
На The body shop има цяла серия с червен грейпфрут! Simple Smile Но за съжаление ги няма в България.

# 5
  • Мнения: 12 301
На Талодерма има емулсии за тяло Еудермол без парфюмни композиции - можеш да си я ароматизираш с каквото искаш - парфюм, етерично масло. Друг плюс е, че има за различните типове кожа, можеш да си избереш. Само не помня дали всичките бяха неароматизирани, но в аптеката ще ти кажат, като попиташ. Знам със сигурност за Еудермол 5 (за суха кожа), понеже аз такъв си бях взела. Струват 2-3 лева, така че и да не ти хареса, поне няма да си хвърлила голяма сума  Wink
На мен лично много ми хареса, понеже овлажнява добре, а не оставя мазен филм върху кожата

# 6
  • Мнения: 6 243
Лосион за тяло COTTAGE с аромат на грейпфрут. Изключително съм доволна. Ако искаш, мога да го снимам, за да го видиш.

# 7
  • Мнения: 739
някъде четох, че аромата на гейпфрут създавал усещане у околните, че си по-млада, отколкото си.  Blush не знам дали е вярно.

# 8
  • Мнения: 3 447

аз съм ползвала лосион на фрутини с ягода и мляко но бих искала да попитам за спрейовете им овлажняват ли достатъчно кожа защото моята е суха и подходящи ли са за лятото?
Спрейовете не, но маслото за тяло в големите кръгли кутии (което си е крем всъщност, не е мазно) овлажнява добре. Аз си го ползвам и лятото без проблем.

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 10 858
Подкрепям за Cottage. Много хубави лосиончета Peace

# 11
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Лосион за тяло COTTAGE с аромат на грейпфрут. Изключително съм доволна. Ако искаш, мога да го снимам, за да го видиш.

Интересувам се от лосиона, какво представлява. Снимай го, моля те!
   bouquet

# 12
  • Мнения: 178

аз съм ползвала лосион на фрутини с ягода и мляко но бих искала да попитам за спрейовете им овлажняват ли достатъчно кожа защото моята е суха и подходящи ли са за лятото?
Спрейовете не, но маслото за тяло в големите кръгли кутии (което си е крем всъщност, не е мазно) овлажнява добре. Аз си го ползвам и лятото без проблем.

Много хубаво действа на кожата, наистина, но горчи (?!)  Cry Всякакви целувки по тялото след това докарват гадна горчилка в устата.  Sick

# 13

аз съм ползвала лосион на фрутини с ягода и мляко но бих искала да попитам за спрейовете им овлажняват ли достатъчно кожа защото моята е суха и подходящи ли са за лятото?
Спрейовете не, но маслото за тяло в големите кръгли кутии (което си е крем всъщност, не е мазно) овлажнява добре. Аз си го ползвам и лятото без проблем.

Много хубаво действа на кожата, наистина, но горчи (?!)  Cry Всякакви целувки по тялото след това докарват гадна горчилка в устата.  Sick
да ви питам понеже ми е много удобно да използвам спрей - олио вбесто лосион бихте ли ми препоръчали нещо дори и да не е на fruttini?фен съм на плодовите аромати

# 14
  • Мнения: 6 243
Това е лосиона на Котидж:

Описанието към него е "Skin-toning after shower lotion", а на български: "Хидратиращ и тонизиращ лосион с ароматни масла 3 в 1... и пр. хвалебствия".
А, да, както се вижда, лосионът е със спрей-дюза и е доста удобен. 200 мл. е.


аз съм ползвала лосион на фрутини с ягода и мляко но бих искала да попитам за спрейовете им овлажняват ли достатъчно кожа защото моята е суха и подходящи ли са за лятото?
Спрейовете не, но маслото за тяло в големите кръгли кутии (което си е крем всъщност, не е мазно) овлажнява добре. Аз си го ползвам и лятото без проблем.

Много хубаво действа на кожата, наистина, но горчи (?!)  Cry Всякакви целувки по тялото след това докарват гадна горчилка в устата.  Sick
Аз имам масло за тяло на Фрутини с шоколад, но не съм имала рекламации. Да не би да горчи само ягодата  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт