Операция за отстраняване на анална фисура

  • 1 232
  • 3
  •   1
Отговори
Моля някой претърпял такава,  да сподели как протича операцията и особено следоперативния период, колко бързо се възстановяваш! Вече 2 години се мазах с какво ли не, затова съм готова и на операция за да се оправя. Не може да се живее така цял живот,измъчих се просто, не знам дали ме разбирате! Поздрави на всички които могат да се нарекат здрави, а и на останалите също!

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Разбирам те много добре и се чудя как си издържала толкова дълго с тази болка. Мъжът ми беше така няколко месеца и се измъчи жестоко. Операцията е лека и не трае дълго. Прави се с епидурална анестезия. Като те отпусне упойката боли повечко в продължение на 1-2 часа, но като вземеш обезболяващи се търпи. Възстановяването е бързо. После забравяш за проблема  thumbsup

# 2
Благодаря много за куража, който ми даде, Нати! Не съм се оперирала до сега, защото вече 4 пъти за 2 години лекари ме убеждават, че не съм все още за операция, едва последната докторка при която бях каза, че ако до един месец не се оправя този път с последното мазило, ще трябва да се оперирам. Вече нервите ми не издържат, искам да се излекувам! То не са диети, то не е мазане!Успех на всички с подобни проблеми! И ходете на лекар, не се самолекувайте!

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Успех ти желая  Hug Ако нещо друго те интересува, пиши.

Общи условия

Активация на акаунт