ифа Несебър Маре

  • 4 052
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 005
в сряда заминаваме за Несебър - хотела се казва Ифа Несебър Маре;Ако някой е ходил да даде малко инфо.

# 1
  • София
  • Мнения: 545
Голям хотел - големо чудо ... нещо като китайската стена ... Rolling Eyes не ми харесва. ... Има и малко зеленина разбира се, но е прекалено голям за моя вкус.

# 2
  • Мнения: 1 005
 #2gunfire bulkata ot agenciqta

# 3
  • София
  • Мнения: 545
Ама не се ядосвай предварително ...казах че за моя вкус е прекалено голям. За тебе може да се окаже супер. Пожелавам ти приятно изкарване и много тен да натрупаш рано рано Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 005
мерси,мерси дано да е хубаво времето. А хотела ще го прежаля с един реванш лятото Simple Smile

# 5
  • Мнения: 357
Какво да кажа, на нас ни харесва, щом две години под ред сме там. Голям хотел, но с хубава гледка, приятен парк, добра храна.

# 6
  • Мнения: 1 005
аааа щом храната е добра значи всичко е супер Joy

# 7
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
На мене лично много ми харесва, точно на него и аз съм се спряла за лятото. Онази вечер го показвах на приятелите ни и го одобриха. Приятно изкарване и да разказваш после.
А времето дали ще ви е хубаво...не е ли малко рано за море.

# 8
  • София
  • Мнения: 9 966
Единственото неприятно на Ифите според мен е малкият и не особено хубав плаж.

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 16:03 от Lana

# 9
  • Мнения: 1 005
абе ние по скоро на почивка не точно на море.Аз стартирам да оправям багажа като се завърна ще разправям  Laughing

# 10
# 11
  • Мнения: 265
А НИЕ ПОНЕЖЕ НЕ СМЕ БИЛИ В ТОЗИ ХОТЕЛ ИСКАМ ДА ПОПИТАМ КАКВА Е ЦЕНАТА ЗА 2-НА СТАЯ?

# 12
  • DE
  • Мнения: 967
А НИЕ ПОНЕЖЕ НЕ СМЕ БИЛИ В ТОЗИ ХОТЕЛ ИСКАМ ДА ПОПИТАМ КАКВА Е ЦЕНАТА ЗА 2-НА СТАЯ?
Обади се на тел. 0554/21200 и ще ти кажат!

# 13
  • Мнения: 802
а някой може ли да пусне линк на хотела да го разгледаме ?!

# 14

Общи условия

Активация на акаунт