Обръщане на бебето

  • 706
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 388
Момичета, искам да питам, въпреки, че ще ми е второ раждане. На последния преглед ми казаха, че бебето е доста голямо и че за сега е разположена седалищно. Тъй като с първото нямах такъв проблем ,той си беше с главата надолу още от седмия месец, сега се чудя кога и най-вече как ще се обърне бебка? Моля ви споделете опит с големи бебета. Хич не ми се иска секцио  Cry
.
Благодаря

# 1
бебето ми се обърна преди около 3-4 дена, а след 2 дена влизам в 9-тият месец.така 4е не се притеснявай.аз просто го усетих и сам чувала че при някои жени даже в 9-тият става.днес ми казаха че се е завартяло и че ще мога да си родя нормално защото иначе трябваше да бъде секцио.успех и леко раждане

# 2
  • София
  • Мнения: 3 610
И моя малкия се обърна в 9м иначе близо два месеца беше напречно.Роди се 3 300кг

# 3
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
И моето бебе се обърна в 9 месец. Роди се 3500.
Успех!  Hug

# 4
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Момичета, искам да питам, въпреки, че ще ми е второ раждане. На последния преглед ми казаха, че бебето е доста голямо и че за сега е разположена седалищно. Тъй като с първото нямах такъв проблем ,той си беше с главата надолу още от седмия месец, сега се чудя кога и най-вече как ще се обърне бебка? Моля ви споделете опит с големи бебета. Хич не ми се иска секцио  Cry
.
Благодаря
Аз бях записана за планирано секцио  точно поради тази причина в 39 г.с- тоест на 12.02.07
На 11.02.07 отидох за рутинния преглед преди операция- урина, кръв, кръвно и прочие.Лекарката ме прегледа и установиха че бебо се  е обърнал, а бях на видеозон предната седмица когато пак беше седалищно.От тях знам че детето може да се обърне  в последният момент.Но ако все още  е седалищно няма страшно секцио-то  е по-доброто решение.
Колкото се отнася до това за голямото бебе- на мен все ми казваха огромно бебе мислеха че ще се роди над 4.5кг а тои милият беше 3.100.
Не се притеснявай!
Вили

Общи условия

Активация на акаунт