добър алерголог - София

  • 4 258
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 984
трябва ми добър алерголог, за мен, не детски, че от тези тополи, вече не мога  да дишам

# 1
  • София
  • Мнения: 12 546
д-р Албена Ангелова - 29-та поликлиника, дерматолог. Изключителен професионалист. Телефонът й е 0899 41 91 81  bouquet

# 2
  • Мнения: 984
дерматалога и алерголог ли е или трябва да е специално дерматолог-алерголог

# 3
  • София
  • Мнения: 12 546
Тази лекарка ще ти свърши работа, повярвай!

# 4
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Мамче незнам може и да съм закъсняла с отговора, но все пак ще дам мнение аз лично съм алергична от доста години към полени и в периода май-юни се скъсват от кихане и сълзене на очите. От ВТ ме насочиха към проф.Жени Милева и доц/проф. Мустаков в София, когато ходих /това беше преди повече от 5 години/ кабинета им беше общ и се намираше на ул.Фритьоф нансен около НДК не помня точно номера. Поразпитай може и да са се преместили.

# 5
Мамче незнам може и да съм закъсняла с отговора, но все пак ще дам мнение аз лично съм алергична от доста години към полени и в периода май-юни се скъсват от кихане и сълзене на очите. От ВТ ме насочиха към проф.Жени Милева и доц/проф. Мустаков в София, когато ходих /това беше преди повече от 5 години/ кабинета им беше общ и се намираше на ул.Фритьоф нансен около НДК не помня точно номера. Поразпитай може и да са се преместили.

Още са там. За възрастни проф. Милева е най- добра.

# 6
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
beba @
радвам се че информацията ми е все още актуална, проф. Милева наистина е НАЙ-добрата в БГ и Мустаков също. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 82
Да разбутам и аз отново тази тема  Innocent
Търся някакви отзиви за д-р Елизабет Даскалова, ДКЦ "Св. Ев. Лука". Досегашната ми алерголожка ми я препоръча и въпреки че й имам доверие, бих искала да чуя и вашите мнения.
Благодаря ви предварително 
newsm51

# 8
  • София
  • Мнения: 1 783
Мамче незнам може и да съм закъсняла с отговора, но все пак ще дам мнение аз лично съм алергична от доста години към полени и в периода май-юни се скъсват от кихане и сълзене на очите. От ВТ ме насочиха към проф.Жени Милева и доц/проф. Мустаков в София, когато ходих /това беше преди повече от 5 години/ кабинета им беше общ и се намираше на ул.Фритьоф нансен около НДК не помня точно номера. Поразпитай може и да са се преместили.

Още са там. За възрастни проф. Милева е най- добра.
Не са на "Нансен", на ъгъла на "Бузлуджа" и "Прага" е кабинетът. На първия етаж.

# 9
Проф. Петрунов в Нац.център по заразни и паразитни болести на "Янко сакъзов" № 26. Най-добрият в България. Приема всяка сряда с предварително записване. Преглед 20 лв. тел.9442875

Общи условия

Активация на акаунт