за плодното сакче

  • 804
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 286
Мами,възможно ли е плодното сакче да се загуби.Сигурно ми е тъп въпроса,но преди 4 дни бях на лекар,който за наше щастие въдя плодно сакче и каза след 20 дни да отида отново,за да видим дали бие сърчице.Болеме кръст и ме придърпваше корема ,но той каза,че това еза да ми напомня ,че съм бременна.Но от два дни нищо не ме боли,все едно че няма нищо и се притеснявам,в момента имам страшно стресова седмица с мн изпити и работа със срокове и се страхувам да не съм направила нещо. Sad

# 1
  • Мнения: 2 068
 Не се притеснявай аз всеки ден се чувствах различно един ден имах придърпване на другия все едно не бях бременна на третия повръщах на четвъртия ме болеше кръста и т.н.  Peace

# 2
  • Мнения: 2 746
Не се притеснявай, самото притеснение е по-вредно от всички други неразположения.Болките в кръста са опасни само ако приличат на болките при мензис, иначе нищо особено.

# 3
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Аз докато не усетих бебчо в 20 г.с. все едно не бях бременна. Не чувствах нищо. Така че не се притеснявай. Когато го усетиш, ще осъзнаеш какво щастие носиш в себе си. Почивай си и леко бременеене. Peace

# 4
  • Мнения: 941
споко,бе мила,сакчето няма къде да избяга Laughing

# 5
  • Мнения: 1 924
Мами,възможно ли е плодното сакче да се загуби

 hahaha

Спокойно, не е възможно да се изгуби .
Повод за притеснение има, ако имаш силни болки или кръвотечение .
Отдъхни ...и по-малко стрес,както вече са те посъветвали.

Общи условия

Активация на акаунт