От коя марка български дрехи сте доволни

  • 23 361
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 188
Има ли такава и коя марка преимуществено купувате за вашите деца

# 1
  • Мнения: 2 197
Доволна съм от Стеда - много качествени материи, без никакви последствия от прането. Също и от Визи 90. Това е за бодита, тениски и блузки.
За горни дрехи съм доволна от Бонита, въпреки че идват малко скъпи. Също като модел много ми харесват нещата на Дарк 7, но купих едни джинси от тях с дефект. Надявам се да са изключение.
За Захи имам противоречиви впечатления. Бях купила 2 вида жилетчици - плюшени и памучни. Първите (3 броя) ги носи 3-4 месеца без никаква промяна, страшно бях доволна от тях. Памучните обаче така се разтеглиха, че в момента са и големи (размера им е за 6 месеца, а тя сега е на 13).
Други, от които някои неща ми харесват, а други не са Ареал. Бодитата им са много приятни, но някои от тях се развличат от прането. Но за сметка на това жилетките и поларените им комплектчета са просто супер - толкова носене са видели, а изобщо не им личи.
Има и други, които ми харесват, но с а толкова редки, че няма смисъл да ги споменавам - примерно Браз, Дидитекс и т.н.

# 2
  • София
  • Мнения: 903
Най-много съм  доволна от "Сали". Качествени материали, хубави моделчета, не се спират и не пускат. Имат голямо разнообразие и на бельо - бодита, потници, гащи и т.н.

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 "Светли" и "Сали"   Peace

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
нито една

# 5
  • София
  • Мнения: 659
Комес, Соли-Т, Кимекс и Сали , но от пследните съм ползвала само шапки

# 6
# 7
  • Мнения: 8 505
Сали,Бонита,Калина (за тениски с къс и дълъг ръкав),Светли.

# 8
  • Мнения: 7 947
в началото купувах всякакви, но не мога да кажа че съм особено доволно - смаляват се и се развличат, прецакват се копченцата и тн. Затова от 4 месеца купувам от Пре-ма-ма, перманентно имат намаления, както и от Марсел - също имат много намаления - просто често минавам. 

# 9
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 217
Ларж
Вис Виталис

# 10
  • София
  • Мнения: 11 656
Жорал и Сали.

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 973
Напоследък "Захи". Общо взето не съм доволна от качеството на българските дрехи. Сигурно заради цената използват некачествени материи.  Peace

# 12
  • Мнения: 791
Кимекс, Сали, Светли, Венера - предимно бельо, Вис Виталис
Имам дрешки от тези български марки и са доказали, че мога да им разчитам. Запазени все едно не са носени. Убедена съм в качеството им! Е може да имат и изключения!

# 13
  • Мнения: 205
на Руди Хасково има напоследък много хубави неща

# 14
  • Мнения: 4 668
Рядко съм доволна ... имам някой свестни неща на Сали ...

Малко оффф - борсук охранен - адски ме кефи никът ти , просто се развеселих за цял ден  smile3532

Общи условия

Активация на акаунт