Вреди ли печенето по монокини на гърдите??

  • 3 977
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Вреди ли печенето по монокини на гърдите??
Някой специалисти казват че е вредно и въобще не е хубаво гърдите да се излагат на слънце. Други техни колеги казват че няма никакъв проблем гърдите да се пекат и даже е полезно.
Та искам да попитам ако някой има информация къде е истината?? newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Да, вредно е. Всяка промяна в цвета на кожата означава, че промяната е в самата кожа, т.е. умират кожни клетки. Оттам насетне всеки си преценя рисковете за здравето... аз само ще прошепна, че ракът на кожата е един от най-коварните и нелечими.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
Да,вярно е ракът на кожата е много коварен и абсолютно нелечим.Вредно е,печенето,въпреки ,че ми харесва.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 919
И аз съм чувала, че е вредно, и то не само за кожата, а и за самите гърди, макар че не знам какъв е механизмът на действие... Thinking

# 4
  • Мнения: 4 621
Да, вредно е. Всяка промяна в цвета на кожата означава, че промяната е в самата кожа, т.е. умират кожни клетки. Оттам насетне всеки си преценя рисковете за здравето... аз само ще прошепна, че ракът на кожата е един от най-коварните и нелечими.
Това е и моето мнение  Peace

# 5
  • Мнения: 17 401
Да, вреди. Според мен и солариумът.

# 6
  • Мнения: 13 512
Да, вредно е. Всяка промяна в цвета на кожата означава, че промяната е в самата кожа, т.е. умират кожни клетки. Оттам насетне всеки си преценя рисковете за здравето... аз само ще прошепна, че ракът на кожата е един от най-коварните и нелечими.
Това е и моето мнение  Peace
Разбира се ,че  вреди..кожата губи своята еластичност много бързо .За съжаление0 безвъзвратно

# 7
  • Мнения: 2 309
Не само, че е вредно, но и от личния ми опит през лудите тийнейджърски години няма нищо по-неприятно от изгорели от слънцето гърди и зърна Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 540
Не само, че е вредно, но и от личния ми опит през лудите тийнейджърски години няма нищо по-неприятно от изгорели от слънцето гърди и зърна Rolling Eyes

Още повече, че по време на пубертета гърдите започват да нарастват и изгарянията и употребата на разни кремове /върху гърдите/ могат да доведат до неправилно образуване на новата тъкан, тоест - ракови образувания и подобни "грешки в кода".

# 9
  • Мнения: 3 268
Да,естествено.Слънцето вече е много вредно и трябва да се внимава с него.Аз затова седя само под чадър на плажа.

# 10
  • Мнения: 268
да, вредно е и защото кожата на гърдите е по-тънка и по-нежна от кожата по останалата част на тялото, затова и по-лесно се уврежда... слънцето състарява по принцип кожата, прави я по-груба и нееластична, а представете си как се отразява това на нежната кожа на гърдите...

# 11
  • Мнения: 2 759
                     Да, вредно е.

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз мисля, че е вредно. Единствения път, когато се осмелих да си сваля горнището, целите ми гърди станаха на червени петна Cry Слънцето вече не е като едно време. Не се печете! Не си заслужава да се разболееш заради единия тен Naughty

# 13
  • София
  • Мнения: 3 359
Разбира се, че е вредно.

# 14
  • Мнения: 1 546
Вредно и то много.Кожата на гърдите, доколкото си спомням, е много много тънка, едва 2 мм(??) и много нежна. Поразиите могат да са огромни.

Общи условия

Активация на акаунт