За бебешкия пубертет - кога свърши?

  • 2 846
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Колко големи бяха децата ви, когато спряха да се тръшкат, да истерясват и да правят всякакви подобни драми и циркове, характерни за бебешкия пубертет?

Имате право да гласувате по 3 пъти - за отделните деца.

# 1
  • Мнения: 2 700
След като силно се замислих и не си спомних значи, не е било баш период, а откъслечни прояви.
Добрата новина е, че ако първият пропусне, вторият НЕ пропуска  Naughty . Не знам дали знаете, но в 1-2 клас е "втория"  Laughing.Не ми се мисли като дойде същинския  Thinking
Та, малки деца - малки проблеми.  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 817
Знаех си аз, че има такова нещо... За всичко е "НЕЕЕЕ", "НЯМАААААААА"...

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Каката се успокои около 3 годишна,малката още я тресе. Confused

# 4
  • Мнения: 2 242
Не ми се мисли като дойде същинския  Thinking
да не те плаша  Mr. Green но общо са 8 възрастови кризи hahaha
първата я дават от 2 до 3г и мойта щерка наскоро с пълна пара навлязе в нея  bowuu
тези кризи са си нещо напълно нормално, важат за всички и си имат типични прояви (за сегашната е - отрицание, противопоставяне и налагане  Mr. Green честито на всички печеливши)

Изчетох де що имаше по въпроса, но тази тема ще ми е много полезна  Peace ще я следя с интерес

# 5
  • Мнения: 3 042
Щерката още не е излязла от този пубертет. Вече е на 9г. Докато не стане нейната не мирясва.  Rolling Eyes Понякога така ме вбесява......... Blush
Дребният пък си и много кротичък и уравновесен в това отношение. Съгласява се с всичко след като му се даде обяснение. Но пък е много палав. Grinning

# 6
  • Мнения: 7 723
Голамата ми дъщеря излезе от него към 4- годишна,
а малката (2г и 7м) не е влязла още-
по нищо не й личи и да навлиза...  Wink

# 7
  • Мнения: 8 505
Последна опция.На 2г и 7м е.

# 8
  • Мнения: 5 393
Последна опция Rolling Eyes ooooh! Tired

# 9
  • Мнения: 1 800
Не е свършил - във вихъра си е  Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 635
Този период при нас мина бързо, малко тръшкане (но пък стабилно - няма да забравя едно лягане, ритане и крясъци на тротоара сред колкото си искате хора). Само отрицанието - това не, другото не продължи по-дълго, но около 3-тата година всичко премина.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Моето дете е на 5 и никога не се е тръшкало и циганило. Peace

# 12
  • Мнения: 1 427
Ами дъщеря ми още я тресе, тъй че не знам кога ще свърши....дано е по-скоро само!

# 13
  • София
  • Мнения: 13 204
Няма да гласувам, защото вече си мисля, че не излизат, а направо влизат в другия  Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 318
Дъщеря ми ''излезе'' 2-3 седмици след като навърши 3. Тъкмо се бях ошашавила какво да правя и как да я подхваха и взех, че си купих книжката на Др Додсън. И О-Чудо! Тя се укроти, буквално за един ден. Сега има по-скоро изолирани прояви и леки опити за тръшкане, но нищо общо с ''пубертета''. Сега чакам синът ми да го почне, но вече знам какво ме чака (или поне аз си мисля, че зная  Laughing)

Гласувах с 4-та опция.

Общи условия

Активация на акаунт