Отговори
  • Мнения: 2 757
или мама или там на какъвто език сте го научили.  Не става въпрос, да може да повтори думата Мама като му я кажеш или като питаш Къде е мама да посочи с пръст. А буквално кокато се е обърнало към вас с това обръщение

# 1
# 2
  • Мнения: 1 753
Що питаш?
Моята София мисля, че вече се обръща към мен. Но тъй като не говори много не знам това Мамо дали го казва, за да ми каже нещо или за да ми обърне внимание за нещо... Сутрин например като вляза при нея и й казвам "Добро утро маме" и тя ми казва "Мама, мамаааа". Но Тати например казва от много по-отдавна  Confused Crazy Като се прибере от работа го вика "Татеееее" с едно глезено размазващо гласче...  Mr. Green Ами по въпроса - може би към годинка, годинка и 2 месеца започна да ги казва тези неща.
Как си ти бе човек?  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 757
Що питаш?
Как си ти бе човек?  Simple Smile

Ми така, сетих се да питам. А ти кой си бе човек, че нещо съм изкукуригала напоследък

# 4
  • Мнения: 1 753
Що питаш?
Как си ти бе човек?  Simple Smile

Ми така, сетих се да питам. А ти кой си бе човек, че нещо съм изкукуригала напоследък

Не знам дали мога да те подсетя накратко. Албенади от дир-а, ако се сещаш. Ако не, здраве да е.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 757
О да, Албенади определено звучи по-познато. Иначе съм добре за положение, в което съм. Но чакам с нетърпение да се отърва от големия търбух и да стана малко по-подвижна, щото не е лесно да лежиш по цял ден

Общи условия

Активация на акаунт