Лесно ли признавате грешките си и казвате ли "извинявай"?

  • 2 154
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 475
Лесно ли признавате грешките си и казвате ли лесно "извинявай"?

Прави ми впечатление, че голяма част от хората, не признават грешките си-те винаги са прави, те са най-добрите, те са взели най-доброто решение, дори това решение да е повлякло след себи си много негативи! И въпреки предполагам, че осъзнават, че не са прави и трябва да признаят грешките си и да се извинят, те не могат да го направят!

Вие от кой тип сте?

# 1
  • Мнения: 3 423
Живея така, че да не ми се налага да се извинявам!

# 2
  • Мнения: 364
Аз съм достатъчно самокритична и винаги усещам, когато съм сгрешила. Извинявам се при първа възможност, иначе ме гложди съвестта. Предпочитам да изяснявам недоразуменията и да коригирам грешките си навреме - така се чувствам най-добре. А и всички знаем за малките камъчета, които обръщат колата. Предпочитам моята да е празна! Peace

# 3
  • Мнения: 2 722
Опитвам се да живея така че да не правя грешки, но не винаги се получава. За себе си открих, че откакто приех мисълта че не съм безгрешна и че думичките - извинявай, не бях права - не болят при изричане, живота ми определено стана много по-лесен.
Трудно е да сведеш глава и да признаеш вината си /поне за мен не беше никак лесно да слезна от пиадестала/, може би за това положих доста усилия да се променя. Заслужаваше си newsm10

# 4
  • Мнения: 2 723
Живея така, че да не ми се налага да се извинявам!

Абе и аз се опитвам, ама ми се налага и ми е трудно да се извинявам, мога да си призная, че съм сгрешила, ноооо извиненията са ми труднички

# 5
  • Мнения: 1 416
Лесно си признавам грешките. А "извинявай" казвам по-често, отколкото трябва. Е, какво се прави...

# 6
  • Мнения: 793
Винаги си признавам и се извинявам, човешко е да се греши  Peace

# 7
  • в Низината
  • Мнения: 705
Аз съм от хората, които трудно падат по гръб - не признавам лесно, че съм сбъркала, а макар и да ме е срам, признавам си, още по-трудно казвам "извинявай".

# 8
  • София
  • Мнения: 2 217
Много по-трудно ми е да не се извиня.

# 9
  • Мнения: 2 759
                   Много лесно се извинявам, всъщност проблема ми е, че често дори ставам досадна.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Само пред детето си лесно признавам грешките си и казвам "извинявай" без дори да се замисля...

# 11
  • Мнения: 96
Много по-трудно ми е да не се извиня.
И на мен ми е много трудно да се извиня, затова го правя в много редки случаи!

# 12
  • Мнения: 251
Преди няколко години много трудно ми се удаваше да признавам грешките си, за извинение също. Благодарение на мъжо се научих да го правя. С течение на времето осъзнах, че се чувствам по-добре, когато го правя. Най-вече, когато става дума за близки хора Peace

# 13
  • Мнения: 2 700
Признавам относително трудно, че съм сгрешила, но извинението никога не ми е било проблем само и само мир да има.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 421
 Да, според мен лесно казвам извинявай, но според мъжът ми трудно си признавам грешките newsm78

Общи условия

Активация на акаунт