Искат ли лигнин при раждането?

  • 2 638
  • 9
  •   1
Отговори
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Едно време, като раждах си носех лигнин, но друго - не помня вече какво и как беше - забравила съм.  ooooh!
Носех си памперс за бебето, дамски превръзки, бръснач, лигнин, кво беше още   newsm78

Значи въпроса ми е за Шейново и за МД /все още се колебая къде да раждам/
Какво се иска при постъпване за раждане? Едва ли ще ида да проверя предварително, щото не ми допада особено идеята да ходя да се мотам из МД/Шейново с този си въпрос. В краен случай, може да ги прозвъня и да питам, де  Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 6 780
Вземи си и двете,с лигнин трябва да си при визитациите,след това си слагаш превръзка.Най-добре си вземи от нощните превръзки.Чехли, тоалетни принадлежности и документите се изискват при постъпване,май само това изискваха в Шейново.
Успех   bouquet!

# 2
  • Мнения: 5 362
Да искат.Поне в Търновската болница е такава практиката.Дамски превръзки не разрешават.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Значи въпроса ми е за Шейново и за МД /все още се колебая къде да раждам/

Момичето пита за Шейново и МД Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 9 099
Ами в Шейново не искаха лигнин, но и не даваха особено често, та ако искаш да си го смениш.... трябва да си носиш от вкъщи. На мен ми стигнаха 3 пакета (като част ползвах да бърша кенефа  Wink ), но аз постоях малко повечко дни, а и на някои жени им е терсене с лигнин и предпочитат превръзки. На мен лично лигнинът ми вършеше перфектна работа първите дни след раждането (секцио), а превръзките "за след раждане" почти не ги ползвах- много са дълги и т.н.
Иначе за бебето искат един пакет памперси и един мокри кърпички за дупето. Нощница ти дават там- не може с твоя.

# 5
  • Мнения: 7 947
Аз раждах в Майчин дом и трябваше да нося първо много малко сакче - памперси, чехли, ношница/по желание, защото дават техни - нови, но не са за предпочитане/, превръзки или лигнин/по твой избор, но при всеки преглед имай предвид че трябва да си без бельо-така че което ти е по-удобно, а и течението не е малко/, тоалетни принадлежности. Всичко това го носиш със себе си, а след раждането те настаняват в стая и тогава вашите ти носят другите неща, които сама си си подготвила вкъщи-поне още една нощница, хавлия/кърпа, някакви дрехи и бельо, задължително сапун/трябва голяма хигиена още повече ако кърмиш/ и най-накрая - ХРАНА - там храната е отвратителна, трябват ти и сокове и сладичко.
Аз бях във вип стая-ако можеш вземи си - предварително се заявява, защото найстина ще имаш нужда от почивка и добри условия. Иначе общите стаи и баните/ако може да се нарекат такива/ са под всякаква критика! Но пък лекарите и мед. персонал са наистина добри !!!
п.п.Вземи си и фотоапарат - снимките на новороденото са фантастични, а и то расте с часове и си заслужава да ги запомниш тези мигове!

# 6
  • Мнения: 1 225
След днешното ми тръгване от Майчин дом, без да съм стъпвала в Шейново, ти го препоръчвам.

# 7
  • Мнения: 342
В ШЕЙНОВО не!Аз съм доволна от тази болница!

# 8
  • Мнения: 2 677
На повечето места го няма в "официалния списък", но горещо ти препоръчвам да си вземеш. Много полезно нещо!  Peace

# 9
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Аз бях във вип стая-ако можеш вземи си - предварително се заявява, защото найстина ще имаш нужда от почивка и добри условия.

А как се заявява такава стая?
Как се заплаща?
Детето при майката ли е във ВИП стаята?
Какво е по-различно от обикновените стаи?

Благодаря ти предварително за отговорите на тези 4 въпроса

Общи условия

Активация на акаунт