Дали ми се е регулирала кърмата

  • 304
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте, майчета! Имам син, който днес става на 5 месеца, да си ми е жив и здрав Simple Smile Кърмим се на поискване откакто се е родил, все още не сме захранили с изключение на някой пасиран плод в шише с кърма от време на време. Разбрали сме се с педиатърката, че ще се захранваме по-късничко, още повече, че малкия си се развива супер засега. Допреди 2 дни се налагаше да се изцеждам доста често, но от вчера спрях, защото между кърменията гърдите не ме болят и не стават на буци, и слава богу Simple Smile Та въпроса ми е- дали кърмата ми вече се е регулирала? И дали пък сега няма да намалее и бебчо да остава гладен, защото много искам да кърмя възможно по-дълго. Моля, посъветвайте ме какво да правя. Не че много ми се иска да се мъча с помпата, но до вчера изхвърлях по 300-400 мл кърма, а сега нищо и малко се притеснявам.  Sad

# 1
  • София
  • Мнения: 1 368
Да,кърмата се регулира според нуждите на бебето.И аз в началото ставах посред нощ цялата мокра и с болезнени гърди,налагаше се да изцеждам,но постепенно се регулира всичко.Дори сега понякога си чувствам гърдите сякаш празни,но бебо като засуче и млякото тръгва.Не се тревожи,всичко това е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт