Бебенце!

  • 2 983
  • 29
  •   1
Отговори
  • DE
  • Мнения: 967
Мили мамчета, от известно време става нещо с мен.
Мисля си само за бебе!
С приятеля ми сме от 7 г.
И сега с това топло време щъкат майки с бебчета и на мен ми става едно такова мило...
Аз съм на 24г. Мисля, че вече е нормално, а приятеля ми казва, че още ние рано.
Една приятелка ми каза, че след като вече го искам толкова, значи съм готова.
Така ли е?

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами в общи линии - така е Simple Smile Жените по-раничко се чувстват готови за това по мои наблюдения. Приятелят ти също ли е на 24?

# 2
  • Мнения: 364
Мъжете рядко са готови за дете. Те придобиват бащински инстинкт след раждането. Има и изключения, разбира се!
Нормално е да искаш дете. Желанието за дете не е свързано с възрастта, според мен. При всяка жена е различно. Може на 23г. да не ти се чува за дете и точно след година, да копнееш за такова! Всичко зависи от това, как го усещаш от вътре!

Успех! Дано скоро да си имате детенце! Praynig
 Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 256
Щом ти се чувстваш готова няма какво да чакаш.Това е по-важно - как го усещаш ти.Щом го искаш значи ти е дошло времето.А и времето си тече и не винаги става така бързо.

# 4
  • Мнения: 2 270
Щом ти се чувстваш готова няма какво да чакаш.Това е по-важно - как го усещаш ти.Щом го искаш значи ти е дошло времето.А и времето си тече и не винаги става така бързо.
Peace

# 5
  • DE
  • Мнения: 967
Приятелят ти също ли е на 24?

Да!

# 6
  • Мнения: 8 889
Аз съм на 26 ,  приятелят ми е на 35 и не беше много готов до преди 1 месец - два , искам да кажа ,  че аз мисля и искам дете от не помня кога ,  а ми беше много или малко трудно (не знам) да говорим дори за дете! В смисъл ,  че не винаги възраста е фактор определящ узряването за едно такова нещо ,  иначе да мъжете са готови и според мен чак след радането! Но в крайна сметка ако се обичаме и вярваме силно всичко ще стане! Heart Eyes Simple Smile))))))  Heart EyesPraynig Praynig

# 7
  • София
  • Мнения: 1 524
Ти си изцяло готова за бебо, а приятелят ти е несигурен, нормално, не се притеснявай, поговорете си и ще го заразиш с това си желание.
При мен беше обратното, но лесно се заразих от идеята за бебо.  Hug

# 8
  • Мнения: 1 919
 newsm78 то май никога човек не се чувства готов..и все си намира оправдания.Според мен ако го искате действайте..поговорете си, обсъдете го, но нали знаеш че нестава тогава когато го искаш.

# 9
  • Мнения: 6 991
Нямаш шанс. Същото като при нас, само дето сме година по-малки. Добре че мрънкам от година и половина, та ми остава още толкова Joy
Мъжете късничко узряват за това. Ако въобще узреят. Laughing
И все пак дано си по късметлийка Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 35 814
Щом го искаш толкова силно - значи си готова.
Успех! Grinning

# 11
  • Мнения: 712
Абе, не знам... Моята половинка е на 24, аз съм на 23. Споменах му един - два пъти, че искам бебе, че искам да спра хапчетата и след няма и месец той обяви, че иска да си направим бебе. Е, сигурно е повлиял и тънкия намек "Представяш ли си... да виждаш всеки ден как едно мъничко личице те гледа с твоите очи и протяга ръчички към теб "Тати"." Или това, че му споменах колко много искам да имам детенце, за да родя и отгледам него самия и да го гледам как расте...  Simple Smile Wink
Понякога е нужно и да напипаш слабото място, да му покажеш това, което иначе му е трудно сам да види...

# 12
  • Мнения: 636
Mоят мъж разбра, че е готов след като взе детето за първи път след раждането. Wink

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Инстинкт... Аз чаках моя да "узрее" за първото 7 год., за второто- няколко месеца. Като го питам за трето- нямало проблем Laughing Въпросът е да се престраши.

# 14
  • Мнения: 431
Не знам каква ви е ситуацията... За мен основен е факторът финансова независимост. Confused За повечето мъже също, затова и не бързат за бебета.

Общи условия

Активация на акаунт