Списък с необходими вещи за окръжна болница-Пловдив???

  • 750
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 779
Здравейте мами!..Ако има скоро раждали в окръжна болница в Пловдив,сигурно ще знаят какво трябва да нося когато постъпя за раждане.. newsm78За съжаление нямам познати,които са раждали там,за да ги попитам Sad
Кажете ми ,моля, какво трябва да приготвя??Предварително мерси на всички Heart Eyes

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 09:35 от zlatina_ZZ

# 1
Родих преди 2г. и 6м., дано не пропусна нещо.
1 Лични вещи за мама- две нощници /след раждането винаги се нацапва едната/, чехли, бельо,хавлийки, сапун+сапунерка,и т.н., освен това на мен ми искаха комплект бельо за леглото-долен чаршаф може и 2бр. или пък си вземи еднократни чаршафечта от аптеката/доста обилно е кръвотечението/, 1кг. лигнин /може и няколко памучни превръзки-но докторите се поскарват/ и термометър- всяка сутрин те карат да си мериш температурата, и стотинки за телевизора.
2 За бебчо- 3 комплекта пелени, памперси, мокри кърпички, шише за вода
Дано не съм забравила нещо
Леко раждане!

# 2
Забравих - ножче за бръснене - най-обикновено - провдаваха ги в магазинчетата около болницата

# 3
  • Мнения: 100
Приготви си всичко , което смяташ че ще ти е необходимо за бебето - пепени , шишета 2-бр. , памперси , одеалце , козметика , хавлийка , залъгалка и т. н. ; А за теб
1 Лични вещи за мама- две нощници /след раждането винаги се нацапва едната/, чехли, бельо,хавлийки, сапун+сапунерка,и т.н., освен това на мен ми искаха комплект бельо за леглото-долен чаршаф може и 2бр. или пък си вземи еднократни чаршафечта от аптеката/доста обилно е кръвотечението/, 1кг. лигнин /може и няколко памучни превръзки-но докторите се поскарват/ и термометър- всяка сутрин те карат да си мериш температурата, и стотинки за телевизора.

Общи условия

Активация на акаунт