споделяте ли с половинката си?

  • 3 377
  • 80
  •   1
Отговори
Всичко ли си споделяте или има теми,които предпочитате да обсъдите с приятели,защото може да не срещнете разбиране от човека до вас?Питам,защото се предполага,че половинките ни са най-близките ни хора и приятели ,а понякога имаме нужда да си кажем какво ни мъчи.Дори не е казано,че трябва на всяка цена да ни даде съвет,просто да ни изсуша,за да ни олекне,това,което ни тежи Simple SmileЛично аз понякога си мисля,че ако споделя няма да ме разбере и предпочитам да си замълча.Моля,споделете и ми кажете дали греша,когато  не споделям?

# 1
  • Мнения: 10 514
Да, аз споделям всичко. Заедно сме от 13години и той ми е всичко - приятел, изповедник, любовник. Единствено, когато причината да съм тъжна или недоволна е той, си мълча.
Мисля, че трябва да споделяш с него, това ще ви сближи, ще се опознаете по-добре.

# 2
  • Мнения: 6 991
Аз и с приятели толкоз споделям.
Споделям МНОГО рядко. Предпочитам сама да се тровя с безумните си мисли, от колкото да тормозя и другите. Иначе дреболии споделям, споделям и неща, които касаят двама ни. Но важни неща - не. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 157
Зависи какво искаш да споделиш.Трябва да усещаш удобното време за тази тема , настроението му .От майка ми знам , че на мъж не се казва всичко.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Има терзания, които не са за неговите уши - напр. ако смятам, че ми изневерява, няма да тръгна да му споделям. И от този сорт.
Като цяло, трудно споделям.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 951
Зависи!Има неща,които мога да му кажа и такива,които не.

# 6
  • Мнения: 711
Всичко, което ме вълнува му споделям, освен когато става въпрос за неговите родители. Това е тема, на която много сме се карали и вече каквото имам да говоря за тях го споделям с приятелки, но не и с него. Иначе всичко друго му казвам.  Peace

# 7
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
Да, аз споделям всичко. Заедно сме от 13години и той ми е всичко - приятел, изповедник, любовник. Единствено, когато причината да съм тъжна или недоволна е той, си мълча.
Мисля, че трябва да споделяш с него, това ще ви сближи, ще се опознаете по-добре.
Абсолютно същото и при нас  Peace

# 8
  • Мнения: 397
По-скоро не.  Naughty Споделям само това, което го касае. Но с мойте проблеми - не!

# 9
  • Мнения: 576
Абсолютно всичко си споделяме, ..... или поне аз така си мисля!!?? newsm78

# 10
 аз поне споделям вси4ко с него ,изпитвам нужда да му кажа вси4ко ,което ми се е слу4ило през деня . а той дали го прави не мога да бъда сигурна никога...

# 11
  • Мнения: 6 472
Аз съм много "споделителен" човек и имам нужда да споделям с някой, както лошите, така и хубавите неща. Доволна съм, че мога да го правя с половинката.

# 12
  • в Низината
  • Мнения: 705
Има неща, които е невъзможно да му кажа.

# 13
  • Мнения: 2 723
Повечето неща да  Thinking

# 14
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Абсолютно всичко си споделяме, ..... или поне аз така си мисля!!?? newsm78

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт