Споделете как отслабнахте

  • 37 334
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 453
Предлагам ви да си направим нещо като лекискон, който да е полезен на всички които искат да отслабнат.

С коя диета отслабнахте?
За колко време свалихте и колко кг?
Спортувахте ли?Ако да какво?
Колко време задържахте свалените кг?
След това на какъв начин на хранене се спряхте?


Последна редакция: вт, 08 май 2007, 17:07 от Kpuccu

# 1
  • Мнения: 1 424
Kpuccu   страхотна тема    Hug
Аз отслабнах 15 кг за  6 месеца  Grinning
Различни диети изпробвах ,повечето от които мои си измислени  Mr. Green
Много добре ми се отразява плодовата диета- чай и мед. Също много добре свалям от М.Търманд,но тя е по-трудна защото трябва да ям под час.  Peace
Не спортувам, гледам да ходя повечко пеша и от време на време гимнастика вкъщи  Peace
За момента ги задържам и дори се боря с последните 5-6 кг които са най-трудните  #2gunfire

# 2
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ще се запиша. И ще споделя - не съм отслабнала особено или поне не толкова колкото на мен ми се иска. Опитах оризовата диета, зелевата супа, вече не ям хляб, сладко и се отказах от бирата. Не спортувам, въпреки че имам идея да започна /свалих си Пилатес и ще пробвам вкъщи, че ми се струват по-мързеливички упражненията/. Ходя пеша до работа и обратно, но работата ми е седяща и не се движа там много-много. Не мога да пазя строга диета от рода на 1 яйце сутрин, обяд, вечеря и т.н. и не мога да ям под часовник /сутрин не закусвам, а вечер късно се прибирам и то в различен час и обикновенно съм умряла от глад/ Разчитам на вас момичета, споделете вие как отслабвате...

# 3
  • Мнения: 3 453
И аз да си кажа понеже съм авторка на темата а забравих да споделя. Joy
Отслабнах с 5,5кг за три седмици с прочутата Точкова диета.Все още имам да свалям.Спортувам всеки ден по 20-30 мин на кростренажора в къщи и вдигам гирички по 2 кг.

# 4
  • Мнения: 178
Здравейте!  Grinning Аз отслабвам от почти 2 месеца с чай "Инхуа" и режим които сама си прецених - плодове, салати, пилешко месо, варено яйде и кисело мляко, както и много вода.Но най-важното, може би, че не хапвам нищо след 17-18 часа. Лунуване не съм изпускала, като вече го правя по 3 дни. Свалих 12кг, което ми се стуваше непосилно и началната нагласа за сваляне до лятото ми беше 65кг, а сега се боря да стигна го 56 и съм сигурна, че ще преборя и последните почти 5кг. Сега се чувствам много по-добре и с радост излизам по магазините за по-малки размери дрешки  Joy А спортуването ми е - веднъж седмично ходя на 1 час плуване и правя коремни преси, когато се сетя в нас, но не редовно  Blush

# 5
  • Мнения: 685
С коя диета отслабнахте?
* Зелева супа , Плод и Зеленчук / само няколко дни / , Около две седмици на салати и сега съм на диета с Кисело мляко по идея на ANGYA , също така спазвам и Лунната диета
За колко време свалихте и колко кг?
* За 2 месеца и 10тина дни свалих 15 кг.
Спортувахте ли?Ако да какво?
* Няколко пъти тичах сутрин, ходих на Тае Бо / 2-3 пъти в зала /, правя упражнения когато се сетя вкъщи, Ходя предимно пеша.
Колко време задържахте свалените кг?
* Ми имам 1 кг. който играе нагоре надолу, но дори първите килограми които свалих ги задържам без проблемнно вече 2 месеца.
След това на какъв начин на хранене се спряхте?
* Когато сваля и последните килограми / 20се на брой  Laughing / мисля да продължа да се храня здравословно, спрях хляба, почти отказах и сладкото. Хапвам си, но не прекалявам. Вече предпочитам по-леки храни, повече зеленчуци и плодове. Предимно салати, пилешко месце. Много рядко пържено. Без газирано  и по възможност без купени сокове. Намаляване на захарта. Нискомаслени храни и т.н.

  bouquet

# 6
  • Мнения: 684
Да се запиша и аз  Hug отслабнах с 8кг за един месец,като в началото бях на плодове до обяд,следобяд на зеленчуци.Имам да свалям още около 12-13кг. сега съм на млечно-киселата newsm78 спортувам в къщи-коремни преси,лицеви опори и т.н. ooooh! но става бавно  bouquet

# 7
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Отслабнах с 3кг. с БВД за 25 дни.

# 8
  • Мнения: 4 678
Mили дами, всичките диети които срещам описани от вас, ми приличат на ЙО-ЙО ефект.
Аз мисля ,че храненето трябва да стане начин  на живот в  по -дългосрочен план,а не да се прелита от диета на диета и в крайна сметка,нищо за по-дълго време!
В смисъл ,да започнеш да се храниш така ,че и след 2 год да се храниш по същея начин, да речем! Peace
Все чета; отслабнах за 2 седмици,отслабнах за 1 месец,отслабнах за 4 седмици  newsm78
Има ли някоя от вас да ги е задържала свалените кг половин година поне? newsm78
И тогава идва въпроса:
Това ли е най -правилната диета?

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 19:02 от Поци

# 9
  • Мнения: 6 958
Крисси поздравления за чудната темичка  Heart Eyes


С коя диета отслабнахте?

плодове - чай - мед

За колко време свалихте и колко кг?

4 месеца и 6 дни до днес = - 23 кг.

Спортувахте ли? Ако да какво?

кростренажор 5 пъти седмично от 40 минути до 1 час + 50 серии от коремни преси + упражнения с гирички

Колко време задържахте свалените киограми?

в момента ги поддържам с тенденция за още свалене

След това на какъв начин на хранене се спряхте?

само и единствено на плод и чай с мед + интервален период на суровоядство (редуване на пресни зеленчуци, плодове и ядки в частност орехи и бадеми) + отпочиващи дни/прегрешаващи дни (салати + млечни продукти или пилешко и рибешко месо)

Напитки: кафе, чай, вода и плодови фрешове без подсладители

Следва продължение...  Praynig

# 10
  • Мнения: 794
Поци, за съжаление може да се окажеш прав! Но дано да не е така!

За лексикона:
С коя диета отслабнахте?
Всяка седмица сменям диетата - НВД, зелева супа, японско чедо, моно диета. Винаги избирам възможно по-строга диета. От време на време правя по седмица почивка с ограничено, но по-разнообразно хранене. Сега съм в такава седмица. Laughing

За колко време и колко кг свалихте?
За 72 дни - 8 кг.

Спортувахте ли и какво?
Всяка вечер по 60 мин. велоергометър, 3 х 20 коремни преси с ab roller и серии с гирички за ръце. Общо тренировката ми е 1 час и 30 минути.
Веднъж седмично тренирам във фитнес зала - 30 мин. кростренажор + 20 мин. бързо ходене на пътека или само бързо ходене, но 60 минути. После сауна.

Колко време задържахте свалените кг?
Все още свалям. От началото на диетата досега не съм си връщала килограми нито веднъж.

След това на какъв начин на хранене се спряхте?
След като сваля нужните килограми, смятам да премина на хранене предимно с плодове и зеленчуци, мляко и сирене. От време на време риба и пилешко, а по изключение - сладко.

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 21:45 от asja

# 11
  • Мнения: 4 678
Разбира се ,че НЕ искам да се окажа прав newsm17

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 07:37 от Поци

# 12
  • Мнения: 1 975
Хайде и аз в лексикона  Party

Аз отначало отслабнах с 5 кг за 14дни от Японското чудо, след което започнах да си измислям мои си диети. Нищо конкретно, просто ограничавам количеството на храната Peace
Не спортувам с изключение на дъъъългите разходки с малката  1stroller и от време на време паравя коремни преси и Pump-it-up у дома Peace

Не мога да кажа, че съм задържала свалените кг, защото продължавам да свалям - бавно, но славно newsm44 newsm44 newsm44

А и щях да забравя - от близо месец правя и лунната диета Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 7 753
С коя диета отслабнахте?

Разделно хранене, комбинирано със суровоядство.

За колко време свалихте и колко кг?

За 6 месеца- 13 кг.

Спортувахте ли?Ако да какво?

Не

Колко време задържахте свалените кг?

Вече повече от половин година.

След това на какъв начин на хранене се спряхте?

Продължавам си на разделно хранене и суровоядство. Определено това е моя режим и начин на хранене, а не диета.

# 14
  • Мнения: 35 891
имам нужда да сваля още, но до сега съм свалила 6-7 кг. с диетата на д-р Аткинс - за около 1 месец; имам още 4-5 кг., които съм планирала да сваля, но и така ве4е се чувствам много добре; а за последните килограми все още не успявам да се мобилизирам като чувам непрекъснато комплименти колко добре изглеждам  Embarassed
задържам го с това, 4е се старая да не се храня след 18.00 ч. или да е нещо много леко; ве4е си позволявам и сладки неща, основно шоколад и по-малко тестени изделия
не спортувам поради мързел, разбира се  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт