Мисля, че имам проблем ...

  • 954
  • 7
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 260
Момичета, ще съм ви много благодарна ако някоя от вас ме насочи към добър ендокринолог.
Проблема е следния. Имам установен аденом на хипофизата 5 мм. От година и половина пия по 4 таблетки парлодел на ден!!!! А нивото на пролактина почти не е паднало. Сещатете се че нямам ОВУ. Искам бебе. И съм на крачка от истерията.
Някои да се е сблъсквал с подобен проблем? Лекарите, който са ме преглеждали, незнаят защо се получава така ...  Confused

# 1
  • Мнения: 2 261
От къде си?

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 260
От Бургас, но града е без значение.

# 3
  • Мнения: 7 718
Ела в София.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 260
Имаш ли координати на добър лекар?
ходила съм при П-р Лозанов ....
ефект 0

# 5
  • Мнения: 2 261
За Бургас наистина знам от момичетата там ,че нямате много дибри лекари.То не ,че във Варна са много........Ако имаш възможност отивай наистина в София .Като гледам имаш нужда от добър ендокринолог,нали?
Аз ходя при Оля Сарджева и съм много доволна за сега.Има добри мнениея и за Деведжиева,Николова, пусни си търсачката и виж сама отзиви !
Пожелавам ти успех и скоро решиш проблемите си!

# 6
  • Мнения: 4 700
За6то не пробва6 с достинекс. Не се дава, когато се цели бременност, но пък ти ако няма6 овулация така или иначе не може6 да zабременее6. Пробвай zа няколко месеца. Ако градът няма zначение много, много горе6то ти препоръчвам проф. Павлов от Пловдив. Ако исак6 мога да ти дам координати.   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 248
ДР.НИКОЛОВА ОТ ВАРНА Peace

Общи условия

Активация на акаунт