Премахване на целулита и бременност

  • 1 107
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
Бременна съм в 6 месец, но ми казаха, че мога да се подложа на антицелулитни масажи в зависимост от препаратите и много ми се ще да го направя.Преди за забременея първия път(преди 2 години) не съм и мислила , че мога да имам подобен проблем,  след раждането не го реших, а сега ми пречи адски много и искам да се отърва от портокаловата кожа.Препоръчайте ми добър масажист или метод за премахване на целулита в това ми състояние, ще съм ви много благодарна..... Hug

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Не е ли по-добре да поизчакаш?Знам ,че когато човек реши се навива как го иска точно сега,но въпреки че е възможно да се прави антицелулитен масаж и с натурални съставки все пак четох,че е болезнено и ....може и да не съм права.

# 2
  • Мнения: 2 663
А бе може и да си права, да ти кажа честно, но искам поне да разбера дали ще ми понесе, защото ако да ще съм адски доволна

# 3
  • Мнения: 1 540
Ти остави това, дали съставките ще са натурални или не, ама помисли, че няма да ти е удобно да легнеш по корем, докато ти правят масажа... 

# 4
  • Мнения: 2 401
Я по-добре изчакай, целулита доста се увеличава по време на бременността, няма смисъл да го правиш сега. И кой ти каза, че можеш да се подложиш на това? Антицелулитните масажи са доста брутални,  независимо от препаратите. И понеже на всеки масажист са му известни рисковете при такива клиентки (поне би трябвало), то той ще те вземе, но ще те гали, а с галене целулит не се маха.

Общи условия

Активация на акаунт