ПМС

  • 828
  • 4
  •   1
Отговори
Появата на ПМС с коя фаза на цикъла се свързва?
Болките в гърдите след овулацията ли се появявят?

Този месец правим първи опит на бебе и още не мога да тълкувам знаците ан тялото. Преди седмица, дори две преди мендтруация ме боляха ужасно гърдите, а този месец няма и помен от това, чудя се как да го тълкувам.

# 1
# 2
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Появата на ПМС се свързва с лутеалната фаза на цикъла т.е. фазата след овулация, затова и така се казва -> ПредМенструален Синдром.
Болки в гърдите можеш да имаш и по време на овулацията, както и през лутеалната фаза. Прзинаците за бременност и ПМС много си приличат, не се вглеждай толкова в тялото си Wink
Успех!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 098
Съгласна съм с Жабче, не се вглеждай толкова в знаците на тялото си, понякога те са измамни, понеже са много идентични с ПМС. Моя греша през последните месеци беше, постоянното вглеждане в това, психясваш след няколко месеца. Пожелавам ти да не чакаш толкова, а скоро да имаш хубава и нормална бременност.
Успех.

# 4
  • Мнения: 4 700
Момичетата вече са написали достатъчно, аz само да добавя zа болките в гърдите. Не е zадължително да ги има всеки месец и това че ги няма не е непременно приzнак zа бременност. И при мен ту ги има, ту ги няма, понякога са по слаби, друг път не мога да ги докосна от болка. Абе хормони...  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт