Проблем със секциото

  • 868
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Момичета имам нужда от съвет- родих секцио преди 50 дни преди три ми се отвори около 0.5 см от раната ,сега е  по добре , но в другия край на белега усещам парене и там се зачервява и всеки ден става по- твърдо и по-твърдо, мисля че събира гной. Посъветвайте ме къде да отида- правиха ми секциото по спешност, така че нямах уговорка. Някой свестен хирург ? Върнах се в болницата ,но там почти не ми обърнаха внимание  Sad. Какво да направя?

# 1
  • Мнения: 2 751
Момичета имам нужда от съвет- родих секцио преди 50 дни преди три ми се отвори около 0.5 см от раната ,сега е  по добре , но в другия край на белега усещам парене и там се зачервява и всеки ден става по- твърдо и по-твърдо, мисля че събира гной. Посъветвайте ме къде да отида- правиха ми секциото по спешност, така че нямах уговорка. Някой свестен хирург ? Върнах се в болницата ,но там почти не ми обърнаха внимание  Sad. Какво да направя?
Отиди при д-ра, който ти е правил секциото.НЕ отлагай.
Мога да ти препоръчам Шейново. ..
Но е по-добре да те види този, който те е оперирал.
Успех, и не отлагай! Hug

# 2
  • Мнения: 159
  Отивай на лекар! Само той може да ти помогне. Успех!!!

# 3
  • Мнения: 17 407
Потърси оператора. Редно е да те види той.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Здравей!
С първото секцио нямах проблем, но 10 дни след второто там където беше разреза започна да се събира гной на разл.места. Аз много се притесняввах, но д-ра ме успокояваше, че е нормално и че е реакция на организма към конците. Дори не искаше да ме прегледа, а по тел ми каза да мажа с риванол и да пръскам с Оксикорт. Това продължи някъде до към 40я ден и после ра ната се затвори. Предполагам, че и при теб е същото иначе щеше да правиш температура ако работеше раната от вътре.

# 5
  • Мнения: 198
дейна,
ти4ай на лекар и настоявай да те прегледат!!!
при мен беше ужасно- раждах в Канада,на 5 ден запо4нах да вдигам едни лудо високи температури,потене през 5 минути ... и болки в областта на операцията..не можех да вдигна бебето ..  #Cussing out
ходих до бърза помощ(след 5 4аса 4акане) ме пратиха да си вървя-нищо ми нямало..  #2gunfire
на следващия ден аз ве4е едвам ставам от леглото..отидох направо в родилното..когато ми погледнаха операцията решиха да я цепнат защото изглежда 4е забирала...  #Crazy а когато я отвориха..няма да ти кажа колко гной изте4е..
оставиха рана 5 см дълбока и 10 дълга отворена - трябвало да заздравее от вътре на вън за да не забере отново..отне 3 месеца докато се затвори на цяло..през това време в къщи идваха сестри които ме превързваха...
сякаш си идвах от фронта-с отворена рана в корема..  Joy
сега ми е смешно ..но тогава ми се ревеше..слава на Бога сега съм добре и по важното малката също е добре  Praynig
не се бави..не си усложнявай живота
потърси компетентна помощ
безотговорни и недообразовани лекари има на всякъде по света
късмет
 Hug

# 6
az sa6to rodih prinuditelno sekcio i napravih vatre6na infekciq sled izpisvaneto ne sam hodila v bolnicata(sv. Anna) a hodih pri li4nata mi lekarka koqto e genekolog na ob6ta praktika i mi izpisa antibiotik hodi na lekar

# 7
  • Мнения: 5 468
Известно време след операцията, имаш право на безплатен преглед, дори май се води задължителен. Не си спомням, какъв беше срока. 1-2 месеца май, там някъде, някой по-просветен да каже, че съм забравила... На мястото, където са те оперирали, имаш право на безплатен преглед.
Аз не отидох от мързел. Но дълго време ми трепери душата, дали всичко ми е наред. Иди да те види тази доктор.

# 8
  • Мнения: 2 673
Това, което си описала не е нормално!!!!!!
Трябва да те ревизира хирурга, който е направил операцията! Трябва да имаш и епикриза! ако нямаш са ДЛЪЖНИ ДА ТИ ДАДАТ! няма такъв филм - не искат да те преглеждат - това е!
БЪДИ НАСТОЯТЕЛНА, да не кажа нахална...

# 9
  • Мнения: 772
Егати абсурда #Cussing out
Иаз мисля че е най-добре да отидеш при лекаря който ти е правил операцията Peace

Общи условия

Активация на акаунт